HESABIM
Üye Ol

AK Parti Adayı Mustafa Helvacıoğlu, Projelerini ve Adayları Tanıttı

AK Parti Adayı Mustafa Helvacıoğlu, Projelerini ve Adayları Tanıttı

Cumhur ittifakı meclis ve il genel meclis üyelerini tanıttı. Mustafa Helvacıoğlu da projelerini tanıttı. 31 Mart yerel seçimlerinde Keşan’dan belediye meclis üyeleri ve Meclis üyelerinin tanıtımının yapıldığı toplantı, dün gerçekleştirildi. AK Parti ve MHP’nin ortak ittifak hareketinin damga vurduğu aday tanıtım toplantısında, belediye başkan adayı Mustafa Helvacıoğlu projelerini tanıttı. Toplantıya, AK Parti Edirne Milletvekili ve...

Haberin Tarihi: 10 Mart 2019 - Okunma Sayısı:737 defa okundu.

Cumhur ittifakı meclis ve il genel meclis üyelerini tanıttı. Mustafa Helvacıoğlu da projelerini tanıttı.

31 Mart yerel seçimlerinde Keşan’dan belediye meclis üyeleri ve Meclis üyelerinin tanıtımının yapıldığı toplantı, dün gerçekleştirildi.

AK Parti ve MHP’nin ortak ittifak hareketinin damga vurduğu aday tanıtım toplantısında, belediye başkan adayı Mustafa Helvacıoğlu projelerini tanıttı.

Toplantıya, AK Parti Edirne Milletvekili ve MKYK üyesi Fatma Aksal, Sultangazi belediye başkanı Cahit Altunay, AK Parti il başkanı İlyas Akmeşe ve MHP il Başkanı Av.Süleyman Ferhatoğlu, AK Parti Keşan ilçe Başkanı Gürcan Kılınç ve MHP ilçe Başkanı Süleyman Zümbül ve partililer katıldı.

Haberle ilgili görüntüleri aşağıdaki videodan izleyebilirsiniz

Bir Yorum Yazın

Arşiv

Reklam Alanı