Siyaset

AK Parti de Emre Er İl Genel Meclis Üyeliği için aday adaylığı başvurusunu yaptı

AK Parti de Emre Er İl Genel Meclis Üyeliği için aday adaylığı başvurusunu yaptı

ERDOĞAN DEMİR – 2024 yılında yapılacak yerel seçimler öncesi seçim süreci devam ediyor.

AK Parti’de deİl Genel Meclis üyeliği aday adaylık sürecinde, AK Parti Keşan Gençlik Kolları Başkanlığı, yönetim kurulu üyeliği yapan Emre Er’de İl Genel Meclis Üyeliği için aday adaylığı başvurusunda bulundu.

Er, AK Parti Keşan İlçe Başkanlığı’na giderek burada AK Parti Keşan İlçe Başkanı Gürcan Kılınç’a aday adaylığı formunu teslim etti.

Kılınç, Er’e aday adaylığını hayırlı olması dilekleri ile başvuru formunu teslim aldı.

Er başvuru sırasında yaptığı açıklamada, Gençlik yıllarında verdiği çok kıymetli ak dava, ak sevda için yollara düşmeye karar verdiğini belirterek, “Çok kıymetli hemşehrilerimin huzuruna çıkmaya sabırsızlanıyorum. Aydınlık geleceğin mimarı, dünya liderimiz Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ı örnek alarak, Hakk’a hizmet, halka hizmet anlayışıyla önümüzdeki yerel seçimlerde AK Parti Edirne İl Genel Meclis Üyesi aday adayı olmaya karar verdim. Köylerimizin sorunlarını da bizzat biliyorum ve köylerimizin sorunlarının çözümü için hizmete talibim. Aday olup seçildiğim takdirde her zaman halkımızla iç içe olacak ve onlar benim en yakın çalışma arkadaşlarım olacak. Sadece çok iyi hizmetler yapmak ile yetinmeyeceğiz, gönüllere de hizmet edeceğiz. Kısacası; parti büyüklerim ve halkımız teveccüh gösterirse, hizmet sevdalısı olan bu kardeşiniz, bu şehre adanmış bir hizmet gönüllüsü olmak istiyorum. Çıkmış olduğum bu yolda eğer aday olursam tüm Keşanlı hemşehrilerimin desteğine talibim.” dedi.

 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL