Manşet Siyaset Okuma Sayısı: 10

AK Parti Edirne İl Başkanı Belgin İba, Teşkilatlarını Ziyaret Etti

  İba, birlik beraberlik vurgusu yaptı AK Parti Edirne İl Başkanı Belgin İba, 7. Olağan Kongre süreci öncesinde Süloğlu, Havsa, Uzunköprü ve Meriç İlçe başkanlıklarını ziyaret etti. Başkan İba, “Birlik..

AK Parti Edirne İl Başkanı Belgin İba, Teşkilatlarını Ziyaret Etti

 

İba, birlik beraberlik vurgusu yaptı

AK Parti Edirne İl Başkanı Belgin İba, 7. Olağan Kongre süreci öncesinde Süloğlu, Havsa, Uzunköprü ve Meriç İlçe başkanlıklarını ziyaret etti.

Başkan İba, “Birlik ve beraberlikle, Edirne’de güzel işler yapmak için çıktığımız bu yolda yönetim kurulu üyelerimiz ile AK Parti İlçe teşkilatlarımızı ziyaret ettik. İlçe başkanlarımız ve yönetim kurulu üyelerimiz ile 7. olağan kongre süreci hakkında görüş alışverişinde bulunduk.

Ayrım yapmadan tüm hemşerilerimizin gönlüne girmek ve bu bağlamda üye sayılarımızı arttırmak için gayretle çalışacağız. Teşkilatlarımıza, en çok önem verdiğimiz konuların başında devletimizin yaptığı yatırımları ve çalışmaları vatandaşlarımıza aktarmak olduğunu vurguladık.” dedi.

İlçe ziyaretleri sırasında AK Parti Edirne İl Başkanı Belgin İba’ya, AK Parti Edirne Milletvekili Dr. Fatma Aksal ve il yönetim kurulu üyeleri eşlik etti.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL