TÜRKİYE GÜNLÜK KORONAVİRÜS TABLOSU Toplam İstatistikler
  • BUGÜNKÜ TEST SAYISI 320.078
  • BUGÜNKÜ HASTA SAYISI 63.082
  • BUGÜNKÜ VEFAT SAYISI 289
  • BUGÜNKÜ İYİLEŞEN SAYISI 56.510
Siyaset Okuma Sayısı: 363

AK Parti Edirne Milletvekili Aksal, yaya çizgisi çeken ekipleri ziyaret etti

EDİRNE (AA) – TBMM Kadın Erkek Fırsat Eşitliği Komisyonu (KEFEK) Başkanı, AK Parti Edirne Milletvekili Fatma Aksal, kavşak giriş ve çıkışları ile yaya ve okul geçitlerinde “30 Mart’ta kırmızı çizgimizi..

AK Parti Edirne Milletvekili Aksal, yaya çizgisi çeken ekipleri ziyaret etti
EDİRNE (AA) – TBMM Kadın Erkek Fırsat Eşitliği Komisyonu (KEFEK) Başkanı, AK Parti Edirne Milletvekili Fatma Aksal, kavşak giriş ve çıkışları ile yaya ve okul geçitlerinde “30 Mart’ta kırmızı çizgimizi çekiyoruz” uygulaması için çalışma yapan ekipleri ziyaret etti.

Yaya ve okul geçitleri öncesinde sürücülerin yer/zemin işaretlemeleriyle bir kez daha uyarılarak dikkatlerini daha üst düzeye çıkarmak, bu alanlarda yavaşlamalarını ve yayalara ilk geçiş hakkını vermelerini sağlamak amacıyla başlayacak uygulama kapsamında ekipler Keşan’da yaya geçitlerini yeniledi.

TBMM Kadın Erkek Fırsat Eşitliği Komisyonu (KEFEK) Başkanı, AK Parti Edirne Milletvekili Fatma Aksal, kavşak giriş ve çıkışları ile yaya ve okul geçitlerinde “30 Mart’ta kırmızı çizgimizi çekiyoruz” uygulaması için çalışma yapan ekipleri ziyaret etti. ( AA – Anadolu Ajansı )

Milletvekili Aksal, ilçede işaretleme çalışması gerçekleştiren ekipleri ziyaret etti.  İşçilerle bir süre sohbet eden Aksal, yaya geçidi çizgilerinin boyanmasına yardım etti.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL