Güncel Siyaset

AK Parti İl Başkanı İba’nın Atatürk’ün Edirne ziyaretinin 91. yıldönümü mesajı

AK Parti Edirne İl Başkanı Belgin İba da mesajında Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün, Edirne’yi ziyaret etmesinin her zaman için ayrı bir gurur ve mutluluk kaynağı olduğunu belirtti. Atatürk’ün neredeyse her konuşmasında milli mücadelenin..

AK Parti İl Başkanı İba’nın Atatürk’ün Edirne ziyaretinin 91. yıldönümü mesajı

AK Parti Edirne İl Başkanı Belgin İba da mesajında Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün, Edirne’yi ziyaret etmesinin her zaman için ayrı bir gurur ve mutluluk kaynağı olduğunu belirtti.

Atatürk’ün neredeyse her konuşmasında milli mücadelenin asıl kahramanlarının aziz Türk milleti olduğunu söylediğini ifade eden İba, şunları kaydetti:

“Her zaman milletinin yanında olan, inkılapların prensiplerini, felsefesini ve yeni Türk devletinin ilkelerini anlatan ve Türk milletinin yüksek vasıflarına güvenen Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün, yüreğimizdeki yeri hiçbir zaman değişmeyecektir.

Bu duygu ve düşüncelerle Ulu Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk başta olmak üzere kahraman silah arkadaşlarını ve bu toprakları bize vatan yapan aziz şehitlerimize Allah’tan rahmet diliyor, gazilerimizi ise şükran ve minnetle anıyoruz. Ata’mızın Edirne’ye gelişinin 91. yıl dönümü kutlu olsun.”

 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL