TÜRKİYE GÜNLÜK KORONAVİRÜS TABLOSU Toplam İstatistikler
  • BUGÜNKÜ TEST SAYISI 245.152
  • BUGÜNKÜ HASTA SAYISI 24.297
  • BUGÜNKÜ VEFAT SAYISI 108
  • BUGÜNKÜ İYİLEŞEN SAYISI 6.636
Siyaset Okuma Sayısı: 216

AK Parti Keşan İlçe Başkanı Gürcan Kılınç’tan Bayram Kutlaması

AK Parti Keşan İlçe Başkanı Gürcan Kılınç, Kurban Bayramı nedeniyle yazılı bir mesaj yayınladı. Kılınç’ın mesajı şöyle;   Bayramların toplumsal birlikteliğin yaşandığı mübarek günlerdir. Toplumsal birlikteliğin samimiyetle yaşandığı, ortak değerlerimizin..

AK Parti Keşan İlçe Başkanı Gürcan Kılınç’tan Bayram Kutlaması

AK Parti Keşan İlçe Başkanı Gürcan Kılınç, Kurban Bayramı nedeniyle yazılı bir mesaj yayınladı.

Kılınç’ın mesajı şöyle;

 

Bayramların toplumsal birlikteliğin yaşandığı mübarek günlerdir. Toplumsal birlikteliğin samimiyetle yaşandığı, ortak değerlerimizin hatırlandığı bir Kurban Bayramı’na daha ulaşmanın huzurunu hep birlikte yaşıyoruz.

Küskün ve dargınları barıştıran, umutları canlandıran, tüm İslam âlemini kaynaştıran ve bütünleştiren bayramlar, sosyal huzurumuzu da pekiştiren manevi değeri yüksek olan anlamlı günlerdir.

Yeni normal hayatımıza alışmaya çalıştığımız bu bayramda dikkatli ve tedbirli olmaya devam etmeliyiz.Bayramlarımız, millet olma şuuruna ermenin, ortak değerlerimizi güçlendirmenin ve aramızdaki bağları geliştirmenin de vesilesidir.

Milletçe birlik ve beraberliğimizin perçinlendiği; sevinçte, kederde bir ve beraber olabilmenin yüce erdemine ulaşıldığı günler haline getirebilmektir.

Tüm vatandaşlarımızın ve Keşanlı hemşerilerimizin Kurban Bayramlarını tebrik ediyor, bu bayramın bütün insanlığın barış ve huzuruna vesile olmasını Yüce Allah’tan niyaz ediyorum.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL