HESABIM
Üye Ol

AK Parti Keşan İlçe Başkanlığı’ndan adaylık açıklaması

AK Parti Keşan İlçe Başkanlığı’ndan adaylık açıklaması

AK Parti Keşan İlçe Başkan V. Gürcan Kılınç, yaptığı yazılı açıklamada, AK Parti’nin adayının belirlendiği yönündeki sosyal medya paylaşımlarının gerçeği yansıtmadığını söyledi. Yapılan bu tür paylaşımların hem tüm aday adaylarına hem de ismi geçen kişilere ve AK Parti’ye zarar verdiğini belirten Kılınç; “Kamuoyuna duyuru: Sosyal Medya üzerinde bazı hesaplardan AK Parti Keşan Belediye Başkan Adayının...

Haberin Tarihi: 4 Aralık 2018 - Okunma Sayısı:511 defa okundu.

AK Parti Keşan İlçe Başkan V. Gürcan Kılınç, yaptığı yazılı açıklamada, AK Parti’nin adayının belirlendiği yönündeki sosyal medya paylaşımlarının gerçeği yansıtmadığını söyledi.

Yapılan bu tür paylaşımların hem tüm aday adaylarına hem de ismi geçen kişilere ve AK Parti’ye zarar verdiğini belirten Kılınç; “Kamuoyuna duyuru:
Sosyal Medya üzerinde bazı hesaplardan AK Parti Keşan Belediye Başkan Adayının açıklandığı yönünde paylaşımlar yapılmaktadır. Ancak AK Parti Genel Merkezi tarafından Türkiye genelinde hiç bir ilçe belediye başkan adayı henüz açıklanmamıştır. Bu tür söylemlerin hem partimize, hem de partimizin Belediye Başkan Aday Adaylarına zarar vereceğinden, resmi açıklamalar dışındaki paylaşım ve söylemlerin ciddiye alınmaması, AK Parti Keşan İlçe Başkanlığı’ndan en doğru bilginin alınabileceğini tüm üyelerimize ve Keşan halkına duyururuz. ” dedi.

HELVACIOĞLU’DA DUYUMLARI YALANLADI

Öte yandan AK Parti Keşan Belediye Başkan Aday Adayı Mustafa Helvacıoğlu’da sosyal medyada yayınlanan bu açıklamalarla ilgili olarak Facebook sitesinde açıklama yaparak bunun bir söylenti olduğunu ve henüz adayın açıklanmadığını belirtti.

Bir Yorum Yazın

Arşiv

Reklam Alanı