TÜRKİYE GÜNLÜK KORONAVİRÜS TABLOSU Toplam İstatistikler
  • BUGÜNKÜ TEST SAYISI 224.192
  • BUGÜNKÜ HASTA SAYISI 5.809
  • BUGÜNKÜ VEFAT SAYISI 65
  • BUGÜNKÜ İYİLEŞEN SAYISI 5.917
Siyaset Okuma Sayısı: 191

AK Parti Keşan İlçe heyetinden ziyaretler…

AK Parti Keşan İlçe Başkanı Gürcan Kılınç, AK Parti İl Genel Meclis Üyeleri Halil Bayazıt, İsmail Keleş ve ilçe yöneticileri Keşan’da çeşitli ziyaretlerde bulundu. Ziyaretlerine  Keşan Ziraat Odası’dan başlayan Kılınç, Bayazıt ve Keleş, burada..

AK Parti Keşan İlçe heyetinden ziyaretler…

AK Parti Keşan İlçe Başkanı Gürcan Kılınç, AK Parti İl Genel Meclis Üyeleri Halil Bayazıtİsmail Keleş ve ilçe yöneticileri Keşan’da çeşitli ziyaretlerde bulundu.

Ziyaretlerine  Keşan Ziraat Odası’dan başlayan Kılınç, Bayazıt ve Keleş, burada Keşan Ziraat Odası Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Şen ve oda yöneticileri ile görüşerek onların  taleplerini dinledi.

2021 yılının çiftçiler açısından bereketli bir yıl olmasını dileyen heyet AK Parti’nin üreticilerin yanında olduklarını söyledi.

Ziyaretlere, Kunduracılar Çarşısı ve İspat Cami Mahallesi’nde kurulan semt pazarını gezerek devam eden  Kılınç ve beraberindekiler esnaflara hayırlı işler dileyerek vatandaşlar ile sohbet etti.

Kılınç, pandemiden dolayı birçok fedakârlıkta bulunan esnaflara teşekkür ederek , salgın sürecinde ekonomik kayba uğrayan işyeri sahibi ve çalışanlarına birçok destek verildiğini hatırlatarak ihtiyaç olması halinde gerekli yardımların yapılacağını vurguladı.

AK Partili heyet, daha sonra Keşan Ticaret Borsası’nı ziyaret ederek, Keşan Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Necmi Kaymaz ile bir araya geldi. Kılınç, pandemi süreci ve destekler hakkında istişarelerde bulunduklarını belirterek, Güzel fikir alışverişlerinde bulunduk. Notlarımızı aldık. dedi.

Gürcan Kılınç, ziyaretlerin ardından yaptığı bilgilendirmede şunlara yer verdi: “Normalleşme sürecinde AK Parti teşkilatı ve İl Genel Meclis üyeleri ile birlikte STK’lar ve esnaf ziyaretlerinde bulunuyoruz. Bizler her zaman halkımızın esnafımızın yanındayız, destekçisiyiz. Her sektörün taleplerini, isteklerini dinliyor büyüklerimize iletiyoruz. Bölgemizin, esnafımızın, halkımızın kalkınması için her türlü mücadelemizi veriyoruz.”

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL