TÜRKİYE GÜNLÜK KORONAVİRÜS TABLOSU Toplam İstatistikler
  • BUGÜNKÜ TEST SAYISI 138.018
  • BUGÜNKÜ HASTA SAYISI 11.520
  • BUGÜNKÜ VEFAT SAYISI 65
  • BUGÜNKÜ İYİLEŞEN SAYISI 7.191
Siyaset Okuma Sayısı: 226

AK Parti Keşan İlçe Yönetimi’nden esnaf odalarına ziyaret

AK Parti Keşan İlçe Başkanı Gürcan Kılınç ile beraberindeki Yönetim Kurulu üyeleri, Keşan’daki esnaf odalarının başkanları ile yöneticilerini ziyaret etti. Saat 14.00 sıralarında, esnaf odalarının bulunduğu binadaki toplantı odasında başlayan ziyarette; Kılınç ile beraberindeki..

AK Parti Keşan İlçe Yönetimi’nden esnaf odalarına ziyaret

AK Parti Keşan İlçe Başkanı Gürcan Kılınç ile beraberindeki Yönetim Kurulu üyeleri, Keşan’daki esnaf odalarının başkanları ile yöneticilerini ziyaret etti.

Saat 14.00 sıralarında, esnaf odalarının bulunduğu binadaki toplantı odasında başlayan ziyarette; Kılınç ile beraberindeki Yönetim Kurulu üyeleri, Keşan Lokantacı Kahveci ve Otelciler Esnaf Odası Başkanı Hüseyin Çakmak, Keşan Sebze Bakkal ve Manavlar Esnaf Odası Başkanı İbrahim Aldanmaz, Keşan Madeni Eşya ve Demirciler Odası Başkanı Hüseyin Erkan, Keşan Dülgerler, İnşaat Sanatkarları ve Elektrik Tesisatçıları Esnaf Odası Başkanı Bülent Gezer ile odaların Yönetim Kurulu üyeleri tarafından karşılandı.

Esnaflara destek mesajı verildi

Ziyarette konuşan Kılınç, esnafların her zaman yanlarında ve destekçileri olduklarını belirterek, bu zor süreç hakkında esnaf odalarının yöneticileri istişarelerde bulunduklarını söyledi. Daha sonra söz alan Çakmak da, “Esnaf odaları olarak esnafımızın zor günler geçirdiği bu dönemde hem hükümetimizin iktidarı hem de yerel yönetimde iktidar olan partimizin odalarımızı ziyaret etmeleri esnaflarımız adına çok memnun edici. Kendilerine teşekkür ediyoruz.” dedi. AK Parti heyeti daha sonra Keşan Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Mahmut Demirkan‘ı da oda binasında ziyaret etti.

Haber: İlker GÜREL-Gündem Saros

 

İLAN DETAYLARI İÇİN FOTOĞRAFIN ÜZERİNE TIKLAYINIZ

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL