TÜRKİYE GÜNLÜK KORONAVİRÜS TABLOSU Toplam İstatistikler
  • BUGÜNKÜ TEST SAYISI 148.425
  • BUGÜNKÜ HASTA SAYISI 5.277
  • BUGÜNKÜ VEFAT SAYISI 140
  • BUGÜNKÜ İYİLEŞEN SAYISI 5.860
Siyaset Okuma Sayısı: 518

AK Parti Keşan Kadın Kolları Başkanı Nuriye Altın’dan yeni yıl mesajı

Keşan Ak Parti Kadın Kolları Başkanı Nuriye Altın yeni yılla ilgili bir basın açıklaması yayınladı. Açıklama şöyle; 2021 Çok kıymetli hemşirilerim 2020 yılında sevinçlerimizi ,mutluluklarımızıüzüntülerimizi,sağlığımızla , sevdiklerinizle acısı ve tatlısı ile..

AK Parti Keşan Kadın Kolları Başkanı Nuriye Altın’dan yeni yıl mesajı

Keşan Ak Parti Kadın Kolları Başkanı Nuriye Altın yeni yılla ilgili bir basın açıklaması yayınladı.

Açıklama şöyle;

2021

Çok kıymetli hemşirilerim 2020 yılında sevinçlerimizi ,mutluluklarımızıüzüntülerimizi,sağlığımızla , sevdiklerinizle acısı ve tatlısı ile bir yılı daha geride bırakıyoruz.

2020 yılında dünyada ve ülkemizde COVIT-19 salgını ile karşı karşıya kaldık maalesef bu virüse yenik düşen vatandaşlarımızı sevdiklerimizi kaybettik .Virüs salgınıyla birlikte ülkemiz zor bir sürece girdi. Bu zorlu süreçten Sayın Cumhurbaşkanımızın güçlü liderliği, sağlık sistemimizin sağlam temellere dayalı olması ve halkımızın duyarlı davranması ile en kısa sürede atlatacağımızdan şüphemiz yoktur.

Bu anlayışı bundan sonrada milletimizin güçlü duruşu ile ülkemiz tüm zorlukları aşacaktır.Sağlık Bakanımızı ve tüm sağlık sektörü çalışanlarımızı yürekten tebrik ediyoruz .Devletimiz üzerine düşeni fazlasıyla yapıyor,bizlere düşen konulan kurallara,tedbirlere ve biraz sabır göstermek ve teşkilatımız ve hemşerilerimizle ilçemizin gelişmesi ve kalkınması için her alanda çalışmaya heyecanımızıda diri tutmaya devam edeceğiz.

2020 yılında huzur ve güven ortamının sağlanması adına önemli adımlar atıldı.Demokrasi ve ekonomi alanında önemli gelişmeler sağlandı .Birçok Ülke büyük ekonomik kriz yaşarken Türkiye ekonomik büyümesini istikrarlı bir şekilde sürdürdü. Ak Parti iktidarları ile birlikte eğitimde,sağlıkta,ekonomide, ulaşımda,yerli üretimimiz de başlatılan atılım ve yatırımlar,2023 yılı hedeflerimize ve ötesine yürüyüşümüz2021 yılında da aynı kararlılıkla devam edecektir. İstikrarlı büyüme ve kalkınma,süreci kat kat artarak yeni başarılarla taçlandırılacaktır.

Bu duygu ve düşüncelerle  2021 yılı ülkemize ,aziz milletimize ve tüm insanlığa barış,huzur,ve bereket getirmesini temenni ediyor Keşanlı hemşerilerimin ve tüm vatandaşlarımızın yeni yılını kutluyor selam ve saygılarımı sunuyorum .

 

İLANIN DETAYLARINI GÖRMEK İÇİNM FOTOĞRAFIN ÜZERİNE TIKLAYINIZ

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL