Siyaset Okuma Sayısı: 26

AK PARTİ TEŞKİLATI UZUNKÖPRÜ BASINI İLE BULUŞTU

AK Parti Uzunköprü İlçe Teşkilatı tarafından ilçemiz Gardın Park’da basın toplantısı yapıldı. Düzenlenen toplantıya AK Parti Edirne Milletvekili Fatma Aksal, AK Parti Edirne İl Başkanı İlyas Akmeşe, Keşan Belediye Başkanı..

AK PARTİ TEŞKİLATI UZUNKÖPRÜ BASINI İLE BULUŞTU

AK Parti Uzunköprü İlçe Teşkilatı tarafından ilçemiz Gardın Park’da basın toplantısı yapıldı. Düzenlenen toplantıya AK Parti Edirne Milletvekili Fatma Aksal, AK Parti Edirne İl Başkanı İlyas Akmeşe, Keşan Belediye Başkanı Mustafa Helvacıoğlu, AK Parti İlçe Başkanı Kadir Bilgin, AK Parti İl Genel Meclis Üyesi Nedret Akbulut’un yanı sıra Belediye Meclis Üyeleri ve AK Parti yönetim kurulu üyeleri de katıldı.

İLÇE BAŞKANI BİLGİN; “UZUNKÖPRÜ’YE HİZMET ETMEK İSTEYENİN KARŞISINDA DEĞİL, YANINDA OLURUZ.”

Toplantının açılış konuşmasını yapan ve davetlerine katılan tüm konuklara teşekkür eden AK Parti Uzunköprü İlçe Başkanı Kadir Bilgin; “Uzunköprü AK Parti ilçe başkanlığı olarak ilçemiz için çalışmalarımız devam ediyor. Uzunköprü hepimizin. İlçemizdeki projelerin hayata geçmesi adına her türlü desteği veriyoruz ve vermeye hazırız. Bugün burada bir araya gelme sebebimiz yine ilçemiz. Değerli milletvekilimiz Fatma Aksal’ın destekleri aramızda olan Keşan Belediye Başkanımız Mustafa Helvacıoğlu’nun tecrübelerinden yararlanacağız. Biz Uzunköprü’ye hizmet etmek isteyenin karşısında değil, yanında oluruz” dedi.

İL BAŞKANI AKMEŞE; “AK PARTİ’DE HİZMET AŞKI VAR.”
AK Parti Edirne İl Başkanı İlyas Akmeşe’de AK Parti’nin bir hizmet partisi olduğunu, bunu kazandıkları yerlerde hep gösterdiklerini ve bunun en iyi örneğini bugün burada olan Keşan Belediye Başkanı Mustafa Helvacıoğlu olduğunu ifade ederek; “AK Parti’de ben değil biz vardır. Ben, diyen AK Parti davasını, hareketini anlamamış demektir. AK Parti bu anlayışla daha güçlü şekilde yarınlara ulaşacak. AK Parti bir hizmet partisidir, slogan partisi değildir. Bizde hizmet aşkı var. Bazı partilerin slogan atmaktan başka yaptıkları bir şey yok ama sloganlarla toplumun sorunları çözülmüyor, sloganlarla bir ilerleme sağlamıyoruz. AK Parti hizmet anlayışını, merkezi idarede olduğu gibi yerel yönetimlerde de en iyi şekilde ortaya koyacak. Bunu gizlemeye çalışıyorlar ama milletimiz her şeyi görüyor. Hizmetleri halktan gizlemeyi başaramayacaklar. Buna en iyi örnek Keşan Belediyesidir. Keşan hizmete bir marka olacaktır.” dedi.

KEŞAN BELEDİYE BAŞKANI HELVACIOĞLU; “ÖRNEK GÖSTERİLECEK BİR BELEDİYE BAŞKANI OLACAĞIM”
İl Başkanı İlyas Akmeşe’nin ardından konuşan isim Keşan Belediye Başkanı Mustafa Helvacıoğlu oldu.
6 aya yakın belediye başkanlığı döneminde çalışkanlığı ve projeleri ile dikkat çeken Mustafa Helvacıoğlu bu başarının sırrını daha aday adayı olmadan önce Keşan’ın sorunları ve çözüm yollarını tespit etmek için yapmış olduğu çalışmalara bağladı.
Başkan Helvacıoğlu; “Uzunköprü’de bulunmaktan dolayı son derece mutluyum. Biz komşularımızla iyi ilişkiler kurmak istiyoruz ve bunun için çalışıyoruz. Keşan’da yeni nesil belediyeciliğin temellerini attık. Hizmetlerimizin merkezinde hep insan olacak. Başarımızın sırrında çalışmak yatıyor. Ben daha aday adaylığı dönemimde Keşan için neler yapabiliriz, sorunlar nelerdir, nasıl çözebiliriz diye çalışmalar yaptık. Hizmet aşkı ve millet sevdasıyla yollara çıktık. Sadece bugünün Keşan’ına karşı sorumlu değiliz. Geleceğimize hizmet etmek için yollara çıktık. AK Parti belediyeciliğinin farkını Keşan’da göstereceğiz. Amacım zamanı geldiğinde Genel Merkezimiz ve Cumhurbaşkanımız tarafından örnek gösterilecek bir ilçe olmak.” dedi.

“UZUNKÖPRÜ KÜSMEDEN YOLUNA DEVAM ETSİN.”
Keşan Belediye Başkanı Mustafa Helvacıoğlu, AK Parti Uzunköprü teşkilatının seçimi kaybetti diye küsmemesi gerektiğini de sözlerine ekleyerek; “Keşan’da bir tarih yazdık. Gönül isterdi ki Uzunköprü’de bugün AK Parti belediyesi olsun. Ama yine de küsmemek, çok çalışmak gerek. Sadece eleştirmek yetmez, Proje üretmek, sunmak, daha sonra da bu projeleri takip etmek gerek. Bir daha ki yerel seçimlere bu şekilde hazırlanılırsa başarı da gelir.” dedi.

MİLLETVEKİLİ FATMA AKSAL; “TÜM EDİRNE’NİN MİLLETVEKİLİYİM.”
AK Parti Edirne Milletvekili Fatma Aksal’da yaptığı konuşmada tek iktidar milletvekili olmasından dolayı bölgeye fazla gelemediğini, tüm Edirne’ye eşit mesafede olduğunu belirterek; “AK Parti’nin milletvekiliyim ve MKYK üyesiyim. Ben, Edirne ve ilçelerinin tamamına hizmet etmekle görevliyim. Bu yüzden de bölgeye istenilen sıklıkla gelemiyorum. Ancak buna bundan sonra daha fazla en gelme noktasında özen göstereceğiz. Uzunköprü’nün en büyük derdi istihdamdır. Milletvekili olarak, beni en çok yoran konulardan biri istihdam ve iş istekleridir. İnşallah yapılacak olan yatırımlarla bu durumda da ortadan kalkacaktır.” dedi.

http://www.uzunkoprugazetesi.com.tr

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL