HESABIM
Üye Ol

AK Parti’de Heyecan Dorukta…!

AK Parti’de Heyecan Dorukta…!

31 Mart yerel seçimlerinde, Edirne’de ilçelerinin açıklanmayan adayları, 12 Ocak 2019 Cumartesi günü  düzenlecek tanıtım toplantısı ile netleşiyor. Adalet ve Kalkınma Partisinin, Edirne ilçe adayları yarın düzenlenecek tanıtım toplantısı ile kesinlik kazanacak. Uzun süredir merak edilen soru yarın yanıtını buluyor. Yerel seçimlerde, AK Parti’yi temsil edecek adaylar, Edirne merkez ilçede düzenlenecek tanıtım toplantısına, tüm ilçe...

Haberin Tarihi: 11 Ocak 2019 - Okunma Sayısı:708 defa okundu.

31 Mart yerel seçimlerinde, Edirne’de ilçelerinin açıklanmayan adayları, 12 Ocak 2019 Cumartesi günü  düzenlecek tanıtım toplantısı ile netleşiyor.

Adalet ve Kalkınma Partisinin, Edirne ilçe adayları yarın düzenlenecek tanıtım toplantısı ile kesinlik kazanacak.

Uzun süredir merak edilen soru yarın yanıtını buluyor. Yerel seçimlerde, AK Parti’yi temsil edecek adaylar, Edirne merkez ilçede düzenlenecek tanıtım toplantısına, tüm ilçe belediye başkan aday adayları davet edildi.

Yarın saat 14:00’te Edirne Ticaret ve Sanayi Odası toplantı salonunda düzenlenecek tanıtım toplantısında, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Çiğdem Karaaslan, belediye başkan adaylarını tanıtacak.

En çok merak edilen ilçe olan Keşan’ın iki adayı Hüseyin Boyalık ve Mustafa Helvacıoğlu arasından hangisinin aday olarak gösterileceği merak konusu.

Tanıtım toplantısının ardından yarın akşam saat 18:00’de akşam yemeği düzenlenecek. Yemek sonrasında, AK Parti belediye başkan adaylarının yanı sıra, daha önceden görev yapmış ilçe başkanları, mevcut ilçe başkanları ve parti yönetiminin katılacağı genişletilmiş il danışma meclis toplantısı yapılacağı öğrenildi.

Bir Yorum Yazın

Arşiv

Reklam Alanı