Bölgeden

AK Parti’den iftar değerlendirmesi

GÖNÜL DOSTLARIMIZLA ,GÖNÜL SOFRALARINDA BULUŞTUK. 25 Nisan Pazartesi günü Genel Merkez Kadın Kolları Başkanımız ,Düzce Milletvekilimiz Sayın Ayşe KEŞİR ve Geçmiş Dönem İstanbul İl Başkanımız ,MKYK Üyemiz , Sayın Bayram..

AK Parti’den iftar değerlendirmesi

GÖNÜL DOSTLARIMIZLA ,GÖNÜL SOFRALARINDA BULUŞTUK.

25 Nisan Pazartesi günü Genel Merkez Kadın Kolları Başkanımız ,Düzce Milletvekilimiz Sayın Ayşe KEŞİR ve Geçmiş Dönem İstanbul İl Başkanımız ,MKYK Üyemiz , Sayın Bayram ŞENOCAK bizleri Keşan İlçe Başkanlığımızda ziyarette  bulundular .Bölgemizde yapılan çalışmalarımız hakkında istişarelerde bulunduk. Daha sonra  hep birlikte birkaç ailemizi  ziyaret ettik . Bu anlamlı ziyaretlerden sonra düzenlediğimiz  Teşkilat İftar Yemeğimiz  için Keşan Lisesi Bahçesinde ki  alanımıza geçtik .

Geçmiş Dönem İstanbul İl Başkanımız , MKYK Üyemiz Sayın Bayram ŞENOCAK’ ın  teşrifleriyle, Edirne Milletvekilimiz MKYK Üyemiz KEFEK Başkanımız Sayın Dr. Fatma AKSAL, Edirne İl Başkanımız Sayın Belgin İBA ve İl Yöneticilerimiz ,Belediye Başkanlarımız ,Geçmiş Dönem Belediye ve  Belde Başkanlarımız ,İl ,İlçe Başkanlarımız ,Geçmiş Dönem İl  İlçe Başkanlarımız, Siyasi  Partilerimizin Temsilcileri ,Mahalle Başkanlarımız, Belde Başkanlarımız ,Meclis Üyelerimiz ,İl Genellerimiz , Muhtarlarımız ,Köy Temsilcilerimiz ,STK’larımız ,Oda Başkanlarımız ,İş İnsanlarımız ve çok kıymetli Keşan halkımızın katılımlarıyla dün yapmış olduğumuz teşkilat iftar yemeğimizi  gerçekleştirdik.

Biz AK Parti olarak sadece seçim zamanı sahada değil, vatandaşlarımızın acı tatlı her gününde yanında olmaya çalışıyoruz. Bizler ana kadememizle, kadın ve gençlik kollarımızla, belediyemizle ve hatta 2002’den bu yana görev almış tüm dava arkadaşlarımızla birlikte bir bütün olarak yolumuza devam ediyoruz. Sokaklardan hiçbir zaman irtibatı koparmadık. Her gün sokaklardayız.2023 Hedeflerimiz için durmadan yorulmadan çalışmalarımıza devam edeceğiz.

Bugün de Ramazan ayı dolayısıyla gurur verici bir atmosfer yaşadık. Bu güzel Ramazan Ayında gönül sofralarında hep birlikte tek yürek olarak bir araya geldik. Tüm gelen kıymetli misafirlerimize şükranlarımı sunuyorum.  Kadir gecesine, Ramazan Bayramı’na sağlıkla huzurla kavuşuruz inşallah. Şimdiden Ramazan Bayramı’nızı tebrik ediyorum. Rabbim samimiyet ve gayretimizi sabit kılarak bizleri bu kutlu yoldan ayırmasın. Birlikte yolumuzdan sapmadan dimdik istikamet üzere çalışmayı bizlere nasip etsin.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL