AK Partililer, Hüseyin Boyalık’ı Niçin İstifaya Çağırdılar?

AK Partililer, Hüseyin Boyalık’ı Niçin İstifaya Çağırdılar?

24 Haziran 2018 Pazar günü yapılan Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekilliği seçimlerinde AK Parti adayı Recep Tayyip Erdoğan Türkiye’nin yeni sistemdeki ilk başkanı seçildi ve AK Parti’nin Cumhur İttifakı ile birlikte 344 Milletvekili kazandı ve AK Parti’den Edirne 1.Sıra Adayı Fatma Aksal seçildi. 24 Haziran akşamı sevinci yaşamak için sokağa çıkan AK Partililer, AK Parti İlçe Binası’nın...

Haberin Tarihi: 25 Haziran 2018 - Okunma Sayısı:1561 defa okundu.

24 Haziran 2018 Pazar günü yapılan Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekilliği seçimlerinde AK Parti adayı Recep Tayyip Erdoğan Türkiye’nin yeni sistemdeki ilk başkanı seçildi ve AK Parti’nin Cumhur İttifakı ile birlikte 344 Milletvekili kazandı ve AK Parti’den Edirne 1.Sıra Adayı Fatma Aksal seçildi.

24 Haziran akşamı sevinci yaşamak için sokağa çıkan AK Partililer, AK Parti İlçe Binası’nın önüne giderek burada AK Parti Keşan İlçe Başkanı Hüseyin Boyalık’ı istifaya davet eden sloganlar attılar.

AK Partililerin kazanılan bu başarıya rağmen AK Parti Keşan İlçe Başkanı Hüseyin Boyalık’a niçin böyle bir tepki göstererek istifaya davet ettikleri anlaşılamadı.

Bu konuyla ilgili Ak Parti İlçe Başkanı Hüseyin Boyalık’ın bir açıklama yapıp yapmayacağı da merakla bekleniyor.

AK Partililerin Boyalık’a yaptığı istifa çağrıları ile ilgili görüntüleri aşağıdaki videodan izleyebilirsiniz.

REKLAM

Bir Yorum Yazın

Arşiv

Reklam Alanı