AK Parti’nin toplantısında sunuculuk yapan öğretmene tepki

kesanpostasi 1

 

İlker GÜREL-

AK Parti Keşan İlçe Başkanlığı tarafından, geçtiğimiz Cumartesi günü düzenlenen ve Sağlık Bakanı Dr. Mehmet Müezzinoğlu katıldığı toplantıda bir öğretmenin sunuculuk yapması tepki topladı.

DSC_0247

AK Parti Keşan İlçe Başkanlığı tarafından, geçtiğimiz Cumartesi günü düzenlenen ve Sağlık Bakanı Dr. Mehmet Müezzinoğlu, AK Parti Edirne İl Başkanı Müjdat Kahve, AK Parti Keşan İlçe Başkanı Hakan Çevikel’in ve çok sayıda partilinin katıldığı toplantıda, Keşan Lisesi Türk Dili ve Edebiyatı Öğretmeni Seçkin Öztürk’ün sunuculuk yapması bazı çevrelerce tepki gördü. Bir eğitim kurumunda görev yapan öğretmenin nasıl sunuculuk yapabildiği soruları kafalarda cevap beklerken, Devlet Memurları Kanunu’nun “Tarafsızlık ve Devlete Bağlılık” başlığı altındaki 7. madde (Değişik : 12/05/1982-2670/2md.)’de “Devlet memurları siyasi partiye üye olamazlar, herhangi bir siyasi parti, kişi veya zümrenin yararını veya zararını hedef tutan bir davranışta bulunamazlar; görevlerini yerine getirirlerken dil, ırk, cinsiyet, siyasi düşünce, felsefi inanç, din ve mezhep gibi ayırım yapamazlar; hiçbir şekilde siyasi ve ideolojik amaçlı beyanda ve eylemde bulunamazlar ve bu eylemlere katılamazlar.” denildiği vurgulandı.

0 0

One thought on “AK Parti’nin toplantısında sunuculuk yapan öğretmene tepki

  1. allah allah kım demıs onu rahatsız oldugunu rahatsız olan tek zihniyet cehape zihniyeti onlarda sorun teşkil etmiyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Next Post

Behiç Günalan'a Meslek Hizmet Ödülü...

Edirne Fotoğraf Derneği (EFOD) Onursal Başkanı Behiç Günalan […]