Akalın ve Bezbaş’ın “Püskevit ” Polemiği…

kesanpostasi 1

MHP Edirne eski İl Başkanı ve MHP Keşan eski ilçe başkanı Mehmet Tolga Akalın ile 2014 CHP Belediye Başkan Aday Adayı ve 25.dönem CHP Edirne Milletvekili Aday Adayı Mustafa Bezbaş arasında sosyal medya facebook sayfasından, kurulacak koalisyon hükümetleri seçenekleri için verdikleri mesajlarla bir “Püskevit” polemiği yaşıyorlar.

mtamb

İşte Akalın ve Bezbaş arasında yaşanan “Püskevit ” mesajları

Mehmet Tolga AKALIN
 Hemşehrim CHP Keşan Belediye Başkanı aday adayı ve 25. Dönem CHP Edirne Milletvekili aday adayı Mustafa BEZBAŞ “Bir daha püskevit yemem:lokum öksüz kaldı.Bizi köy köy ihsanoğlu için gezdiren genel başkanımız bir daha püskevit yer mi bilmem ama benim için püskevit bitti” diye açıklama yapmış .

Sn BEZBAŞ ” Eğer CHP , AKP ile koalisyon kurarsa bir sandık lokum ile bir kutu PÜSKEVİT’i ben getireceğim. Tekel meydanında ” PÜSKEVİTLİ KISTIRMA ” yiyerek vatandaşa da dağıtır mısın ?

 Mustafa BEZBAŞ
MHP eski il başkanı arkadaşım Mehmet Tolga Akalın CHP -AKP koalisyonu kurulursa protesto için Keşan meydanında püskevit lokum dağıtır mısın teklifine evet diyorum .Ama Mehmet başkanımız da Beklenildiği gibi AKP-MHP  koalisyonu kurulursa benim ikramım Keşan helvasını “petek helva dağıtacağına söz verirse ben de teklifini kabul ediyorum.
Bakalım 7 Temmuz 2015 Salı gününden sonra başlayacak koalisyon hükümeti çalışmaları sonunda AKP-CHP Koalisyon hükümeti yaşanıp Bezbaş, Tekel Meydanı’nda “Püskivetli Kıstırma” yiyip dağıtacak mı yoksa, AKP-MHP koalisyonu yaşanıp Akalın’mı Petek helva dağıtacak bunu zaman gösterecek.

 

 

0 0

One thought on “Akalın ve Bezbaş’ın “Püskevit ” Polemiği…

  1. vallah püskevitle lokummu yeriz Keşan helvasımı yeriz hangini yersek yiyelim bu saatten sonra vatandaşı düşünmek lazım siyasi kimliklerimizide halkımız için bir kenara bırakıp hayırlısı nasıl olacaksa onun için çalışmalarınız dileklerimle

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Next Post

Savcı Kopdağ'dan Özacar'a veda ziyareti...

Hakimler ve Savcılar Yüksek Kurulu’nun (HSYK) yaz kararnamesi […]