HESABIM
Üye Ol

AKP GENEL BAŞKANI YANDAŞLARI, MÜTEAAHHİTLERİ, FUTBOLCULARI SEVİYOR DA NİYE ÇİFTÇİLERİ SEVMİYOR ACABA?

AKP GENEL BAŞKANI YANDAŞLARI, MÜTEAAHHİTLERİ, FUTBOLCULARI SEVİYOR DA NİYE ÇİFTÇİLERİ SEVMİYOR ACABA?

CHP Edirne Milletvekili Okan Gaytancıoğlu, yaptığı yazılı açıklama ile Ziraat Bankası’nın herkesi sevdiğini ama çiftçiyi sevmediğini söyledi. Gaytancıoğlu’nun açıklaması şöyle; Ziraat Bankası bir emirle gazcıya Hürriyet Gazetesini alması için 2 yılı ödemesiz, 750 milyon $ kredi verebildi. Ziraat Bankası bir emirle, batmakta olan şirketlerin kredilerini yeniden yapılandırmada kullandırıldı. Ziraat Bankası yine bir emirle inşaat sektöründe...

Haberin Tarihi: 8 Ocak 2019 - Okunma Sayısı:371 defa okundu.

CHP Edirne Milletvekili Okan Gaytancıoğlu, yaptığı yazılı açıklama ile Ziraat Bankası’nın herkesi sevdiğini ama çiftçiyi sevmediğini söyledi.

Gaytancıoğlu’nun açıklaması şöyle;

Ziraat Bankası bir emirle gazcıya Hürriyet Gazetesini alması için 2 yılı ödemesiz, 750 milyon $ kredi verebildi.

Ziraat Bankası bir emirle, batmakta olan şirketlerin kredilerini yeniden yapılandırmada kullandırıldı.
Ziraat Bankası yine bir emirle inşaat sektöründe konutlarını satamayan müteahhitlere %0.98 ile kredi verdi.

Ziraat Bankası şimdide bir emirle Türkiye’ deki tüm futbol takımlarının 14,5 milyar TL tutarındaki borçlarını ödeyerek, yapılandıracak.

Yani Ziraat Bankası yandaş olan herkese bir emirle destek veriyor ama görevi çiftçiye ucuz kredi vermek olan aynı Ziraat Bankasına ÇİFTÇİNİN BORCUNUN FAİZİNİ SİL ANAPARAYI FAİZSİZ YAPILANDIR emiri verilmiyor.

Demek ki emirleri veren TEK ADAM ÇİFTÇİYİ SEVMİYOR. Evet çiftçi kardeşim müteahhitleri seven, gazcıyı seven, yandaşı seven ama seni sevmeyen bu hükümeti sende SEVMEMELİSİN…31 Martta sevmediğini göstermelisin.

Bir Yorum Yazın

Arşiv

Reklam Alanı