HESABIM
Üye Ol

Ak Parti’de Edirne İçin Temayül Yoklaması Yapıldı

Ak Parti’de Edirne İçin Temayül Yoklaması Yapıldı

AK Parti Genel Merkezi tarafından tüm Türkiye’de aynı anda Belediye Başkanlığı için E-Temayül yapıldı. Edirne merkez ve tüm ilçe teşkilatları da AK Parti Edirne İl Başkanlığı’nda düzenlenen temayül yoklamasına katılım sağladı. Orman ve Su İşleri Eski Bakanı Veysel Eroğlu ve İstanbul Milletvekili Tülay Kaynarca koordinatörlüğünde AK Parti Edirne İl Başkanlığında düzenlenen temayül, 10.00-16.00 saatleri arasında...

Haberin Tarihi: 19 Kasım 2018 - Okunma Sayısı:525 defa okundu.

AK Parti Genel Merkezi tarafından tüm Türkiye’de aynı anda Belediye Başkanlığı için E-Temayül yapıldı.

Edirne merkez ve tüm ilçe teşkilatları da AK Parti Edirne İl Başkanlığı’nda düzenlenen temayül yoklamasına katılım sağladı.

Orman ve Su İşleri Eski Bakanı Veysel Eroğlu ve İstanbul Milletvekili Tülay Kaynarca koordinatörlüğünde AK Parti Edirne İl Başkanlığında düzenlenen temayül, 10.00-16.00 saatleri arasında düzenlendi.

Edirne Merkez ve tüm ilçe teşkilatlarının katıldığı temayüle Keşan’dan da yoğun katılım oldu.

İlçe Başkanı, Yönetim Kurulu üyeleri, Kadın ve Gençlik Kolları Başkan ve yöneticileri,İl Genel ve Belediye Meclisi üyeleri, mahalle ve Belde Başkanları ve Eski İlçe Başkanlarının oy kullandığı temayül, bu yıl ilkkez elektronik sistem üzerinden yapıldı.

Görevlilerin kimlik karşılığında verdiği kartlarla bilgisayar üzerinden yapılan temayülde teşkilat üyelerine kimi belediye başkan adayı görmek istedikleri soruldu. 3 ismin yazıldığı temayülde oylar AK Parti Genel Merkezine direkt olarak iletildi.

Keşan’da temayül oylamasında Aday Adaylığını açıklayan Mustafa Helvacıoğlu ile AK Parti İlçe Başkanı Hüseyin Boyalık’ın isminin ön plana çıktığı öğrenilirken, temayüle en yüksek katılımın %95’e yakın oranla Keşan’dan olduğu öğrenildi.

www.haberkesan.com

Bir Yorum Yazın

Arşiv

Reklam Alanı