Siyaset Spor

Aksal, Okçuluk basın toplantısına katıldı.

TBMM KEFEK Başkanı Edirne Milletvekili Fatma AKSAL Edirne Sarayiçi’nde gerçekleştirilen Okçulukta 10. Fetih Kupası’nın basın toplantısı’na katıldı.  Edirne Sarayiçi’nde Okçulukta 10. Fetih Kupası’nın basın toplantısı Dünya Etnospor Konfederasyonu Başkanı Bilal..

Aksal, Okçuluk basın toplantısına katıldı.
TBMM KEFEK Başkanı Edirne Milletvekili Fatma AKSAL Edirne Sarayiçi’nde gerçekleştirilen Okçulukta 10. Fetih Kupası’nın basın toplantısı’na katıldı.
 Edirne Sarayiçi’nde Okçulukta 10. Fetih Kupası’nın basın toplantısı Dünya Etnospor Konfederasyonu Başkanı Bilal Erdoğan, Okçular Vakfı Başkanı Haydar Ali Yıldız , Edirne Valisi Hüseyin Kürşat Kırbıyık ve Tekirdağ Valisi Aziz Yıldırım katılımları ile gerçekleşti. Basın Toplantısına katılan TBMM KEFEK Başkanı Edirne Milletvekili Fatma AKSAL program ile ilgili değerlendirmelerde bulundu:
“Edirne’de  Okçulukta 10. Fetih Kupası’nın basın toplantısını gerçekleştiriyor olmak benim için ve eminim tüm katılımcılar içinayrı bir manevi değer taşıyor. Fatih Sultan Mehmet’in doğduğu topraklarda, Dünya’ya hükmetmiş bir imparatorluğa uzun yıllar başkentlik yapmış bu kadim şehirde , fetihlerin başkentinde, sizlerle birlikte, böyle bir programın gerçekleştiriliyor olmasından dolayı gurur duyuyoruz.Okçular Vakfı’nın İstanbulun Fethinin başladığı toprakları , böyle bir programın ilk ayağı olarak seçmesi de çok anlamlı. Emeği geçen herkese teşekkür ediyorum.”

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL