TÜRKİYE GÜNLÜK KORONAVİRÜS TABLOSU Toplam İstatistikler
 • BUGÜNKÜ TEST SAYISI 356.254
 • BUGÜNKÜ HASTA SAYISI 20.874
 • BUGÜNKÜ VEFAT SAYISI 192
 • BUGÜNKÜ İYİLEŞEN SAYISI 29.883
Siyaset
 • Okuma Sayısı: 165

 • Aksal’dan Edirne’deki sandık temsilcileri ile ilgili toplantı açıklaması

  KEFEK Başkanı ve AK Parti Edirne Milletvekili Fatma Aksal, Edirne’de sandık temsilcileri ile yapılan toplantı ile ilgili yazılı bir açıklama yaptı. Aksal’ın açıklaması şöyle; Seçme ve seçilme hakkı demokrasinin temel..

  Aksal’dan Edirne’deki sandık temsilcileri ile ilgili toplantı açıklaması

  KEFEK Başkanı ve AK Parti Edirne Milletvekili Fatma Aksal, Edirne’de sandık temsilcileri ile yapılan toplantı ile ilgili yazılı bir açıklama yaptı.

  Aksal’ın açıklaması şöyle;

  Seçme ve seçilme hakkı demokrasinin temel taşıdır. Bu hakkı kullanan ve demokratik sürece katılımda bulunan vatandaşlarımızın oylarına sahip çıkmak bizim en önemli vazifemizdir. Sandığa sahip çıkmak demokrasiye sahip çıkmaktır. Seçim basamağının ilk adımı olan sandık sağlam olmazsa verilen onca emeğimizin zayi olması engellenemez.

  Bu minvalde sandık temsilcilerimizin ne denli kıymetli bir vazife üstlendiğini, sorumluluklarının kritik sürecini buradan daha iyi anlayabiliyoruz.
  AK Parti’miz adalet mücadelesini daima en başta sandıkta vermiştir. Kirli ve hileli siyaset düsturuna karşı daima milletin iradesini benimsemiş ve daima sandıkta zaferler kazanmıştır.

  Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın :

  “Sandıkta adaleti tesis etmeden, diğer işlerimizde aynı başarıyı gösteremeyiz. Ne kimsenin tek bir oyuna tenezzül edeceğiz ne de bizim tek bir oyumuzun ziyan olmasına izin vereceğiz.” Sözlerini buradan bir kez daha yineliyor, bu en üst seviyede özveri ve emek gerektiren görevinizde sizlere başarılar diliyor, emekleriniz ve çabalarınız için teşekkür ediyorum.

  YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

  ÜYE GİRİŞİ

  KAYIT OL