TÜRKİYE GÜNLÜK KORONAVİRÜS TABLOSU Toplam İstatistikler
 • BUGÜNKÜ TEST SAYISI 356.254
 • BUGÜNKÜ HASTA SAYISI 20.874
 • BUGÜNKÜ VEFAT SAYISI 192
 • BUGÜNKÜ İYİLEŞEN SAYISI 29.883
Siyaset
 • Okuma Sayısı: 142

 • Aksal’dan İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’ya ziyaret

  TBMM Kefek Başkanı – AK Parti Edirne Milletvekili Fatma Aksal ; İçişleri Bakanı Süleyman Soylu ile TBMM’de bir araya geldi. Bakan Soylu ile yaptığı görüşmede Edirne ile ilgili istişarelerde bulunduklarını..

  Aksal’dan İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’ya ziyaret

  TBMM Kefek Başkanı – AK Parti Edirne Milletvekili Fatma Aksal ; İçişleri Bakanı Süleyman Soylu ile TBMM’de bir araya geldi.

  Bakan Soylu ile yaptığı görüşmede Edirne ile ilgili istişarelerde bulunduklarını ileten Aksal; Edirne’de Bakanlığımızın bünyesinde devam eden ve planlanan yatırımlara dair görüşmelerde bulunduk.’’ dedi.

  Destek ve değerlendirmelerin görüşüldüğü ziyarette, Edirne’de yeni yapılacak projeler de ele alındı. Milletvekili Aksal ;

  ‘’ İçişleri Bakanlığımızın destekleriyle Keşan’a ve Uzunköprü’ye değişen ve gelişen teknolojinin tüm imkanlarıyla donatılmış, yeni hükümet konakları yapacağız. Hemşehrilerimize refah seviyesi en üst düzeyde hizmet alabilecekleri şekilde projeler üzerinde çalışmalar yapıyoruz. İlçelerimizin ve vatandaşlarımızın hızlı-sağlıklı-verimli şekilde hizmet alabileceği yüksek standartlarda modern projelerimizin yapımına 2022 yılında başlıyoruz. İnşallah en kısa zamanda bu projelerimizi tamamlayacağız. Şimdiden Keşanlı ve Uzunköprülü hemşehrilerime, Edirnemize hayırlı olsun.

  İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’nun Edirne halkına selamını ileten Milletvekili Fatma Aksal, desteklerinden dolayı teşekkür etti.

  YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

  ÜYE GİRİŞİ

  KAYIT OL