Siyaset

Aksal’dan Keşan’a Sosyal Konut Müjdesi

Aksal’dan Keşan’a Sosyal Konut Müjdesi
KEFEK Başkanı-AK Parti Edirne Milletvekili ve MKYK Üyesi Fatma Aksal, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan‘ın katıldığı Roman Buluşması ile ilgili yazılı bir açıklama yaptı.
Aksal‘ın açıklaması şöyle; “Cumhurbaşkanımız Sn. Recep Tayyip Erdoğan’ın teşrifleriyle büyük bir coşku içerisinde “Roman Buluşması” programımızı gerçekleştirdik.
Cumhurbaşkanımızın ifadeleriyle “Türkiye Yüzyılı, kendini bu ülkeye ait hisseden herkese aittir.” hedefimizle Yüzyılın Romanını roman kardeşlerimizle birlikte yazıyoruz.
Toplumumuz için hiçbir kesimi ayırt etmeden çalışıyoruz aynı düşüncelerle de çalışmaya devam edeceğiz.Gerçekleştirdiğimiz Roman buluşmamızda da Cumhurbaşkanımız birçok müjdeyi roman vatandaşlarımızla paylaştı.
25 ilimizin valilikleri bünyesinde roman vatandaşlarımızdan birer koordinatörün görev yapacağı , İçişleri Bakanlığımız bünyesinde Roman Koordinasyon Merkezi kuruyoruz.
Her Roman’a bir yuva hedefiyle sosyal konut kampanyası başlatıyoruz.
Bu proje kapsamında Keşan’da ;
72 Adet 2+1 müstakil bahçeli ve
48 Adet 1+1 müstakil bahçeli olmak üzere toplam 120 Adet 2 katlı konut inşa ediyoruz.
Sayın Cumhurbaşkanımıza destekleri için teşekkür ediyor, şimdiden projemizin Keşanlı hemşehrilerime hayırlı uğurlu olmasını diliyorum.”

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL