TÜRKİYE GÜNLÜK KORONAVİRÜS TABLOSU Toplam İstatistikler
  • BUGÜNKÜ TEST SAYISI 356.636
  • BUGÜNKÜ HASTA SAYISI 29.643
  • BUGÜNKÜ VEFAT SAYISI 215
  • BUGÜNKÜ İYİLEŞEN SAYISI 31.467
Belediyeler

Aktan, Helvacıoğlu’na Önder Gazetesi’nin Kent Müzesi’nde yaşayacak olmasından ötürü teşekkür etti

Keşan’ın ve Trakya’nın duayen gazetecilerinden,  Önder Gazetesi sahibi Feyzullah Aktan, 11 Ekim 2021 Pazartesi günü Keşan Belediye Başkanı Mustafa Helvacıoğlu’nu makamında ziyaret etti. Helvacıoğlu, Aktan’a ziyareti nedeniyle teşekkür ederek, “Kent..

Aktan, Helvacıoğlu’na Önder Gazetesi’nin Kent Müzesi’nde yaşayacak olmasından ötürü teşekkür etti

Keşan’ın ve Trakya’nın duayen gazetecilerinden,  Önder Gazetesi sahibi Feyzullah Aktan, 11 Ekim 2021 Pazartesi günü Keşan Belediye Başkanı Mustafa Helvacıoğlu’nu makamında ziyaret etti.

Helvacıoğlu, Aktan’a ziyareti nedeniyle teşekkür ederek, “Kent Müzemiz için arşivini aldığımız Önder Gazetesi’nin elektronik ortamda taranması işlemlerine devam ediyoruz. Keşan’ın ve bölgenin 1962 yılından bu yana

hafızası olan Önder Gazetesi’nin arşivi çok değerlidir. Keşan’ımızın daha iyi yerlere gelmesi için yıllarını basın mesleğine veren ve bu arşivin Keşan’a kazandırılmasında bizlere destek olan ve anlayış gösteren Feyzullah Amcamıza ziyareti nedeniyle teşekkür ediyorum. “dedi.

Aktan da Önder Gazetesi’nin arşivinin Kent Müzesi aracılığı ile yaşatılacak olmasından dolayı duyduğu memnuniyeti dile getirerek, bu konuda uğraş veren Keşan Belediye Başkanı Mustafa Helvacıoğlu’na teşekkür etti.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL