Aldanmaz, “Keşanspor’a kapım her zaman açık”

Aldanmaz, “Keşanspor’a kapım her zaman açık”

12 Eylül 2013 Perşembe günü Keşanspor Antrenörlüğü’nden istifa eden Şeref Aldanmaz yazılı bir açıklama yaparak istifasıyla ilgili açıklamalarda bulundu. Aldanmaz’ın açıklaması şöyel; Değerli basın mensupları, Kamuoyunu aydınlatmak adına geçen hafta gördüğüm lüzum üzerine istifa ettiğimi bildirmiştim. Öncelikle hasta falan değilim sağlığım süper. Keşanspor’a zarar vermemek için öyle bir açıklamada bulundum. Arkamdan konuşulanlar beni sadece kısa...

Haberin Tarihi: 25 Eylül 2013 - Okunma Sayısı:455 defa okundu.

12 Eylül 2013 Perşembe günü Keşanspor Antrenörlüğü’nden istifa eden Şeref Aldanmaz yazılı bir açıklama yaparak istifasıyla ilgili açıklamalarda bulundu.

seref aldanmaz

Aldanmaz’ın açıklaması şöyel;

Değerli basın mensupları,

Kamuoyunu aydınlatmak adına geçen hafta gördüğüm lüzum üzerine istifa ettiğimi bildirmiştim. Öncelikle hasta falan değilim sağlığım süper.

Keşanspor’a zarar vermemek için öyle bir açıklamada bulundum. Arkamdan konuşulanlar beni sadece kısa ve öz olarak açıklama yapmak zorunda bıraktı.

Mustafa Kemal Atatürk ne demiş; <Ben sporcunun zeki, çevik aynı zamanda ahlaklısını severim”. Ben de yıllardır o felsefe ile hareket ettim.

İstifamın nedeni çoğu bende saklı kalmak adına bana yapılan entrikalar arkamdan oynanan Ali Cengiz oyunlarına tavşana kap tazıya tut hesabına göz yummam ve prensiplerimden ödün vermediğim için istifa ettim. Herkes işini yapmazsa profesyonelce düşünmediğimiz müddette başarılı olmamız mümkün değildir. Her zaman kötü söz sahibine aittir. Çok çok kısıtlı imkanlarla ve emeğimi de katarak bir şeyler yapmak istedim olmadı.

Ben antrenörlüğü çok severek canı gönülden menfaat gözetmeden yaptığım işten zevk alarak hiçbir zaman gocunmayarak çok emek harcayarak çok kısıtlı imkanlar olmasına rağmen tırnaklarımla kazıyarak kimseye yalakalık yapmadan çalıştığım ve profosyonel hocalarımla çalıştığım ve onlardan aldığım gördüğüm disiplin, ahlak, kimsenin işinde ve emeğinde gözümün olmayacağını ve dürüstlüğümden herkese eşit davranmamdan ödün vermeden kariyerimin nasıl olduğunu neler yaptığımı herkes biliyor. Gerçekler ortada TFF nerede nasıl çalıştığımı yazıyor.

Keşan halkı ve spor camiasından futbolcusundan, yöneticisine kadar başım dik herkesin selam vermesi diğer il ve ilçeler olmak üzere olan saygınlığım kişiliğim bana haz veriyor.

İsteyen adam değil her zaman istenen ve aranan adam olacaksın.

Ben Keşansporlu Şerefim Keşan’da yaşıyorum. Keşan’da ikamet ediyorum ve her zaman da Keşansporlu olarak kalacağım. Beni herkes, “Keşanspor’lu Şeref” olarak tanıyor (Herkes lakabıyla anılır)

Hiç çiğ yemedim. Hiç de karnım ağrımıyor. Kimsenin arkasından konuşmam, dedikodu yapmam, konuşanı da sevmem. Gerçekleri söylemekten de hiç çekinmem.

Keşanspor’a kapım her zaman açıktır. Açık kalacaktır. Camialar daimi kalıcıdır. Zaman her şeyin ilacıdır.

Keşanspor’a başarılar dilerim.

Mustafa başkana geçmiş olsun der acil şifalar dilerim.

 

Bir Yorum Yazın

Arşiv

Reklam Alanı