Güncel Okuma Sayısı: 37

Ali Birerdinç, Av sezonunu Trakya’da açtı

YABAN TV’nin en çok izlenen programcısı ve avcıların çok sevdiği usta gazeteci Ali Birerdinç, av sezonu yine Trakya’da açtı. 22 yıldır aynı yerde av sezonunu açan Ali Birerdinç, bu yılda..

Ali Birerdinç, Av sezonunu Trakya’da açtı

YABAN TV’nin en çok izlenen programcısı ve avcıların çok sevdiği usta gazeteci Ali Birerdinç, av sezonu yine Trakya’da açtı.

yakin-anons unnamed-1

22 yıldır aynı yerde av sezonunu açan Ali Birerdinç, bu yılda bir ritüel haline gelen bu geleneği bozmadı.

kamp derya-ferudun 

Amcası İş adamı Selahattin Gürdeniz, eski Belediye Başkanlarından Cemil Seçkin, Diş Hekimi Derya Güler, Gazeteci Feridun Büyükavcı, yurt dışı avlarıyla tanınan ünlü avcı Nejat Üner, Tahsin Kızılşafak, Hasan Seçkin,Engin Yılmaz, Arif Sağlamtaş’tan oluşan av arkadaşları ile bölgede kamp kuran Birerdinç, yaptığı üveyik avını YABAN TV için program haline getirdi.

 cicegin-icinde baba-cifte

Kameramanlığını ve yönetmenliğini İsmail Cem Odabaşı’nın yaptı “Rastgele Ali Birerdinç” programında Ali Birerdinç’in izleyicilerine birde sürprizi olacak. Ali Birerdinç, avcılığa ilk başladığı babasına ait 100 yıllık çifte ile de av yaptığı.

29 Ağustos Salı günü saat 21.00 de YABAN TV’de yayınlanacak olan  “Rastgele Ali Birerdinç” programı Perşembe 12.00,Cuma 16.30, Pazar 12.00 tekrar yayınlanacak.

 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL