Güncel

ALMANYA’DAKİ GURURUMUZ OSMAN KAMIŞOĞLU’NDAN SOKAK CANLARINA DESTEK

Almanya’nın Sututgart  ve çevresinde  en büyük Fenerbahçeli olarak bilinen , aynı zamanda  kongre üyesi de  olan Osman Kamışoğlu ,Bülent Türker’in forma kolleksiyonundan Fenerbahçe ve Milli Takımımızın formalarını alarak  yüzlerce ormandaki..

ALMANYA’DAKİ GURURUMUZ OSMAN KAMIŞOĞLU’NDAN SOKAK CANLARINA DESTEK
Almanya’nın Sututgart  ve çevresinde  en büyük Fenerbahçeli olarak bilinen , aynı zamanda  kongre üyesi de  olan Osman Kamışoğlu ,Bülent Türker’in forma kolleksiyonundan Fenerbahçe
ve Milli Takımımızın formalarını alarak  yüzlerce ormandaki ve sokaklardaki canlara destek oldu.
Sututgart’ta nakliye şirketi sahibi olan Kamışoğlu ayrıca Futbolcu menajerliği de yapmaktadır. Sokaktaki canları çok sevdiğini  belirten Osman Kamışoğlu  “Onlar Allahın sessiz kulları. Onlar
için ne yapsak  azdır “dedi.
Kamışoğlu ayrıca  ihtiyaç sahibi çocuklara  mont ve bot kampanyasına da destek vererek  Türkiye sevdasını göstermiş oldu.
Organizatör ve  kolleksiyoner Bülent Türker de “Böyle değerli iş adamlarımız  oldukça ve  bizlere destek verdikçe bizde  çok güzel hayır işlerine imza atacağız.  Birlikten kuvvet doğar. Osman  Kamışoğlu sadece Almanya’nın değil Avrupa’ daki Türklerin ve özellikle Fenerbahçelilerin gururu  oldu.  Ailesinin 55  yıldır ilk kuşak Almanya da  olduğunu belirten  ve biz bir Türkiye’yiz. Doğusundan batısına bir bütünüz. Bülent Türker ve Altın Lale ekibine  teşekkür ederim. Desteklerimiz devam edecek ” dedi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL