Siyaset

Altın’dan Ramazan Bayramı mesajı

Ak Parti Keşan Kadın Kolları Başkanı Nuriye Altın Ramazan Bayarmı nedeniyle bir mesaj yayınladı. Altın’ın mesajı şöyle; Rahmet, merhamet ve bereket ayı olan bir Ramazan-ı Şerif’i daha bitirerek millet olarak..

Altın’dan Ramazan Bayramı mesajı

Ak Parti Keşan Kadın Kolları Başkanı Nuriye Altın Ramazan Bayarmı nedeniyle bir mesaj yayınladı.

Altın’ın mesajı şöyle;

Rahmet, merhamet ve bereket ayı olan bir Ramazan-ı Şerif’i daha bitirerek millet olarak birlik, beraberlik, kardeşlik, dostluk duyguları ile dargınlık ve kırgınlıkların unutulduğu bayramımıza kavuşmanın sevincini hep birlikte yaşamaktayız.

Her yaştan insan için kutsal anlamlar yüklü, coşku ve heyecanla beklenen bu müjdeli günlerimiz, nesiller arasında bir köprü gibi geçmişle geleceği buluşturan müstesna günlerdir.

Hayatımıza sevgi, saygı, dayanışma ve hoşgörü duygularını egemen kıldığımız sürece, sorumluluk bilinci içinde daha güzel günlere hep birlikte ulaşacağımıza da inancım tamdır.

Bu duygu ve düşüncelerle; Ramazan Bayramımızın tüm insanlığı iyilikte, doğrulukta ve hayırda buluşturmasını, şehrimize, ülkemize, İslam alemine sağlık, huzur ve mutluluk getirmesi temennisiyle Ramazan Bayramınızı kutlarım.

 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL