HESABIM
Üye Ol

Altınordu Keşan Futbol Okulları öğrencilerinden Emniyet’e ziyaret

Altınordu Keşan Futbol Okulları öğrencilerinden Emniyet’e ziyaret

Altınordu Keşan Futbol Okulları’ndan seçilen 14 kişilik öğrenci grubu, Antrenör Fatih Uygun ile birlikte Keşan İlçe Emniyet Müdürü Zafer Akcan‘ı ziyaret etti. Saat 15.00 sıralarında başlayan ziyarette, Uygun ve beraberindeki öğrenci grubunu, Keşan İlçe Emniyet Müdürü Zafer Akcan karşıladı. Ziyaret sebebi ile ilgili bilgi veren Fatih Uygun, Türk Polis Teşkilatı’nın 173. kuruluş yıldönümünü kutlamak için ziyarete gerçekleştirdiklerini dile getirdi. Akcan da ziyaretten dolayı duydukları...

Haberin Tarihi: 15 Nisan 2018 - Okunma Sayısı:975 defa okundu.

Altınordu Keşan Futbol Okulları’ndan seçilen 14 kişilik öğrenci grubu, Antrenör Fatih Uygun ile birlikte Keşan İlçe Emniyet Müdürü Zafer Akcan‘ı ziyaret etti.

Saat 15.00 sıralarında başlayan ziyarette, Uygun ve beraberindeki öğrenci grubunu, Keşan İlçe Emniyet Müdürü Zafer Akcan karşıladı. Ziyaret sebebi ile ilgili bilgi veren Fatih Uygun, Türk Polis Teşkilatı’nın 173. kuruluş yıldönümünü kutlamak için ziyarete gerçekleştirdiklerini dile getirdi. Akcan da ziyaretten dolayı duydukları memnuniyeti dile getirerek öğrencilere ve Fatih Uygun‘a teşekkür etti. Öğrenciler, Zafer Akcan‘ı ziyaretin ardından, Emniyet Müdürlüğü’ndeki diğer polis memurlarının da Türk Polis Teşkilatı’nın 173. kuruluş yıldönümünü kutlayarak fotoğraf çektirdi.

Gündem Saros

Bir Yorum Yazın

Arşiv

Reklam Alanı