HESABIM
Üye Ol

Altunhan Turizm’den Keşanlı Minibüsçülere Destek…

Altunhan Turizm’den Keşanlı Minibüsçülere Destek…

Altunhan Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Altunhan 6 Şubat 2019 Çarşamba günü Yeşil Bursa Restaurant’ta Keşanlı basın mensupları ile yemekli bir toplantıda bir araya gelerek çeşitli açıklamalarda bulundu. Yemeğe 25 Nolu Keşan Minibüsçüler Kooperatifi Yönetim Kurulu Üyeleri Yaşar Kaya ve Mehmet Meriç ve Altunhan Metro Turizm Keşan Bölge Müdürü Turgay Balcı’da katıldı. Altunhan, Keşan’da...

Haberin Tarihi: 6 Şubat 2019 - Okunma Sayısı:622 defa okundu.

Altunhan Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Altunhan 6 Şubat 2019 Çarşamba günü Yeşil Bursa Restaurant’ta Keşanlı basın mensupları ile yemekli bir toplantıda bir araya gelerek çeşitli açıklamalarda bulundu.

Yemeğe 25 Nolu Keşan Minibüsçüler Kooperatifi Yönetim Kurulu Üyeleri Yaşar Kaya ve Mehmet Meriç ve Altunhan Metro Turizm Keşan Bölge Müdürü Turgay Balcı’da katıldı.

Altunhan, Keşan’da Metro Turizm olarak servislerini kaldırdıklarını ve minibüsçülerle işbirliği yaparak, Metro Turizm yolcularının Keşan şehir içi minibüslerinden faydalanacaklarını belirterek ” Müşterilerimize vereceğimiz kuponu kullanarak minibüs hizmetlerinden faydalanacaklar. Burada amaç Keşanlı minibüsçü esnafına katkıda bulunmak aynı zamanda Keşanlı hemşehrilerimizin minibüslerle evlerine kadar gidebilmelerini hedeflemekteyiz.” dedi.

Mustafa Altunhan ayrıca Yayla’da açtığı Altunhan Beach ile ilgili de açıklamalarda bulundu.

Altunhan’ın açıklamasını aşağıdaki videodan izleyebilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

Arşiv

Reklam Alanı