Güncel Spor

Amatör Spor Haftası’nda etkinlikler düzenlenecek

Amatör Spor Haftası’nda etkinlikler düzenlenecek

Her yıl 12-18 Ekim tarihleri arasında kutlanan Amatör Spor Haftası nedeniyle Keşan’da da etkinlikler düzenlenecek.

12080785_10206366571337905_1646167623_n

Gençlik ve Spor Hizmetleri İlçe Müdürlüğü koordinatörlüğünde Keşan’daki spor kulüplerinin katılımıyla düzenlenecek etkinlikler 12 Ekim Pazartesi günü başlayacak.  Düzenlenecek olan etkinliklerle ilgili dün Keşan Gençlik Merkezi’nde Gençlik Spor İlçe Müdürü Vedat Çimen ile spor kulüplerinin başkanları bir araya gelerek, yapılacak olan etkinlikler ve programla ilgili görüş alışverişinde bulundu.

Toplantıya Çimen’in yanı sıra, Keşan’da faaliyet gösteren Amatör Spor Kulüplerinden; 1923 Keşan Gençlik Spor Kulübü Başkanı Turgay Balcı, Rumeli Gençlik ve Spor Kulübü Başkanı Serkan Doğru, Beyendikspor Kulübü Başkan Yardımcısı Murat Dinç. Keşan Lisesi Spor Kulübü Başkanı Özben Güler, Keşan Belediyesi Yelken ve Su Sporları Kulübü Başkanı Andaç Gedik ile Keşan İdman Yurdu Spor Kulübü Başkanı Fikret Akan katıldı.

Toplantıya Keşanspor, Anafartalarspor, Keşan Yıldızı Spor Kulübü ve yeni oluşuma giden Paşayiğitspor’dan kimsenin katılmaması ise dikkat çekerken, Keşangücü Spor Kulübü Başkanı Fahrettin Savcı’nın ise Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğü’ne mazeret bildirdiği öğrenildi.

Toplandı hafta boyunca yapılacak olan etkinliklerle ilgili görüş alışverişinde bulunulurken, Keşan’daki spor kulüplerinin yöneticileri ise birlik beraberlik mesajı verdi. Haftayla ilgili yapılacak olan etkinliklerin önümüzdeki günlerde kamuoyuna duyurulacağı öğrenildi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL