HESABIM
Üye Ol

Anafartalar İdmanyurdu’nun Dostluk ve Dayanışma Yemeği Yapıldı

Anafartalar İdmanyurdu’nun Dostluk ve Dayanışma Yemeği Yapıldı

Anafartalar İdmanyurdu Takımı’nın Dostluk ve Dayanışma Yemeği 28 Kasım 2018 Çarşamba Günü akşamı gerçekleştirildi. Saat 19.00’de İlkim Event Toplantı ve Balo Salonu’nda gerçekleşen Yemek öncesi konuşan Anafartalar idmanyurdu Kulübü Başkanı Tasner Karatepe, yemeğe katılanlara hoşgeldiniz dedikten sonra“Kulübümüzün dostluk ve dayanışma yemeğine katılan bizlere destek sunan tüm dostlara teşekkür ediyor, iyi eğlenceler diliyorum” dedi. Yemeğe Keşan...

Haberin Tarihi: 29 Kasım 2018 - Okunma Sayısı:527 defa okundu.

Anafartalar İdmanyurdu Takımı’nın Dostluk ve Dayanışma Yemeği 28 Kasım 2018 Çarşamba Günü akşamı gerçekleştirildi.

Saat 19.00’de İlkim Event Toplantı ve Balo Salonu’nda gerçekleşen Yemek öncesi konuşan Anafartalar idmanyurdu Kulübü Başkanı Tasner Karatepe, yemeğe katılanlara hoşgeldiniz dedikten sonra“Kulübümüzün dostluk ve dayanışma yemeğine katılan bizlere destek sunan tüm dostlara teşekkür ediyor, iyi eğlenceler diliyorum” dedi.

Yemeğe Keşan Emniyet Müdürü Mehmet Tekin ile Keşan Belediyesi Muhtarlık İşleri Müdürü Mücahit Erdoğan, CHP Keşan Belediye Başkan Aday Adayı Mustafa Bezbaş,Keşanspor 1959 Kulübü Başkanı Ahmet Kaya, Keşan Masterler ve Veteranlar Takımı Başkanı Sadun İrcan, Yenikarpuzluspor Kulübü Başkanı Mehmet Esgin ile 75’e yakın kişi ile Anafartalar İdmanyurdu takımı yöneticileri katıldı.

Yemekte kulübe gelir için çekiliş gerçekleştirildi.

 

Anafartalarspor’un merhum oyuncusu Doğan Seyfi Atlı’nın Anafartalarspor da giydiği formada açık arttırma sonucu Yenikarpuzluspor Kulübü Başkanı Mehmet Esgin de kaldı.

Esgin, bu açık arttımadaki formanın kendileri için çok değerli olduğunu belirterek, bu yemeği düzenleyen ve kendilerini de davet eden Tamer Karatepe’ye teşekkür ederek, “Yenikarpuzlulu olan rahmetli Doğan Seyfi’nin formasını tüm Yenikarpuzlu halkı adına alıyorum “dedi.

Haberle ilgili görüntülerini aşağıdaki videolardan izleyebilirsiniz.

REKLAM

Bir Yorum Yazın

Arşiv

Reklam Alanı