HESABIM
Üye Ol

Anafartalar Veteranlar Takımı Hazırlık Maçında Malkara Veteranları 8-3 Yendi…

Anafartalar Veteranlar Takımı Hazırlık Maçında Malkara Veteranları 8-3 Yendi…

Trakya Veteranlar Ligi’nde mücadele edecek olan Anafartalar Veteranlar Takımı 7 Eylül 2018 Cuma günü akşamı Malkara Veteranlar Takımı ile bir hazırlık maçı yaptı. Keşan Atatürk Stadı Sentetik Sahası’nda saat 21.00’de başlayan karşılaşmada Anafartalar Veteranlar takımı rakibini 8-3 yendi. Anafartalar Veteranlar Takımı’nın gollerini Mehmet Aydın (3) Kemal Tanman (2), Hidayet Gündoğdu (1), Rasim Aydın (1), Mehmet...

Haberin Tarihi: 8 Eylül 2018 - Okunma Sayısı:797 defa okundu.

Trakya Veteranlar Ligi’nde mücadele edecek olan Anafartalar Veteranlar Takımı 7 Eylül 2018 Cuma günü akşamı Malkara Veteranlar Takımı ile bir hazırlık maçı yaptı.

Keşan Atatürk Stadı Sentetik Sahası’nda saat 21.00’de başlayan karşılaşmada Anafartalar Veteranlar takımı rakibini 8-3 yendi.

Anafartalar Veteranlar Takımı’nın gollerini Mehmet Aydın (3) Kemal Tanman (2), Hidayet Gündoğdu (1), Rasim Aydın (1), Mehmet Keskin (1) kaydettiler.

Anafartalar Veteranlar Takımı ligdeki ilk maçını 16 Eylül 2018 Pazar günü Keşan Belediyesi Can Çetinkaya-Güner Yıldız Semt Sahası’nda Büyükkarıştıran takımı ile oynayacak.

REKLAM

Bir Yorum Yazın

Arşiv

Reklam Alanı