Spor

Anafartalarspor Deniz Bilik ve Görkem Zeytinci ile anlaştı

ERDOĞAN DEMİR- 2023/2024 futbol sezonunda Edirne Süper Amatör Ligi’nde mücadele edecek olan Anafartalarspor, yeni sezon için transfer çalışmalarına son hızla devam ediyor. Anafartalarspor transferde başarılı kanat oyuncusu Deniz Bilik ve..

Anafartalarspor Deniz Bilik ve Görkem Zeytinci ile anlaştı

ERDOĞAN DEMİR- 2023/2024 futbol sezonunda Edirne Süper Amatör Ligi’nde mücadele edecek olan Anafartalarspor, yeni sezon için transfer çalışmalarına son hızla devam ediyor.

Anafartalarspor transferde başarılı kanat oyuncusu Deniz Bilik ve çalışkan orta saha oyuncusu Görkem Zeytinci ile görüşerek yeni sezon için görüşerek sözleşme imzaladı.

Anafartalarspor alt yapıdan sorumlusu  İbrahim Duran yaptığı açıklamada “Deniz çok yetenekli bir kardeşimiz, ilerleyen yıllarda adından sıkça söz ettirecektir. Biz de her zaman destekçisiyiz diyerek tüm takımlara başarılı bir sezon diliyorum” dedi.

Anafartalar spor yöneticilerinden Erol Öngün de  “Geleceğin en çalışkan orta saha oyuncusu olacağına inandığımız Görkem kardeşimizin her zaman destekçisi olacağız. Kendisine başarılı bir sezon diliyorum” şeklinde konuştu.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL