HESABIM
Üye Ol

Anafartalarspor’da Mahmut Aksu Başkan Oldu…

Anafartalarspor’da Mahmut Aksu Başkan Oldu…

Keşan Anafartalarspor’da başkan Mahmut Aksu oldu Keşan Anafartalarspor Kulübü Yönetimi 3 Ekim 2018 Çarşamba günü  Keşan’da bir restoranda yemek düzenledi. Yemeğe; Keşan İlçe Emniyet Müdürü Mehmet Tekin, Keşan İlçe Milli Eğitim Müdürü İlhan Saz, Keşan İlçe Gençlik ve Spor Hizmetleri Müdürü Vedat Çimen, bazı sivil toplum kuruluşu temsilcileri,  beden eğitimi öğretmenleri, kulüp yöneticileri, antrenörler ve...

Haberin Tarihi: 4 Ekim 2018 - Okunma Sayısı:1239 defa okundu.

Keşan Anafartalarspor’da başkan Mahmut Aksu oldu

Keşan Anafartalarspor Kulübü Yönetimi 3 Ekim 2018 Çarşamba günü  Keşan’da bir restoranda yemek düzenledi.

Yemeğe; Keşan İlçe Emniyet Müdürü Mehmet Tekin, Keşan İlçe Milli Eğitim Müdürü İlhan Saz, Keşan İlçe Gençlik ve Spor Hizmetleri Müdürü Vedat Çimen, bazı sivil toplum kuruluşu temsilcileri,  beden eğitimi öğretmenleri, kulüp yöneticileri, antrenörler ve yerel basın mensupları katıldı.

KİREZCİ: HAYIRLI UĞURLU OLSUN

Yemekte ilk olarak konuşan ve geçen Haziran ayı başında yapılan olağan kongrede başkan seçilen Salih Kirezci, yaptıkları yönetim kurulu toplantısı sonucunda kendisinin başkanlık görevinden ayrıldığını ve kulüpte yeni başkanlığa Anafartalarspor’un kurucu üyelerinden merhum Ahmet Aksu‘ nun yeğeni ve yönetim kurulu üyesi Mahmut Aksu’nun getirilerek vefa borcunu ödediklerini belirtti.

Yeni sezona hazırlanırken kulüpte bir görev değişikliğine gitmenin daha yararlı olacağı için böyle bir değişikliğe gittiklerini de ifade eden Kirezci,Hayırlı uğurlu olmasını diliyor ve temenni ediyorum, başarılar diliyorum” dedi.

AKSU: KEŞAN’DA ANAFARTALARSPOR ZAMANI BAŞLAMIŞTIR

Düzenledikleri yemek organizasyonunu Keşan’ın yönetici ve idarecileri ile bir araya gelip Keşan’da sporun, futbolun nasıl canlanacağını, altyapıların nasıl daha da gelişip güçlenebileceğini ele almak, konuşmak için gerçekleştirdiklşerini söyleyen Mahmut Aksu, katılımcılara çok teşekkür ettiklerini belirterek, “Yeni oluşum kulübümüze hayırlı uğurlu olsun. Önümüzdeki sezona en iyi şekilde hazırlanarak gireceğiz. Keşan’da Anafartalarspor zamanı, futbol zamanı başlamıştır” diye konuştu.

Haberle ilgili görüntüleri aşağıdaki videodan izleyebilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

Arşiv

Reklam Alanı