Manşet Spor Okuma Sayısı: 14

Anafartalarspor’da sessizlik hakim…

2014/2015 Futbol sezonunda Edirne GK ile birlikte Edirne’yi BAL Ligi’nde Temsil edecek Anafartalarspor’da şu günlerde sessizlik hakim. Sezon yaklaşırken ve birçok takım iç ve dış transfer görüşmelerine başlamışken,Anafartalarspor’da ise bu..

Anafartalarspor’da sessizlik hakim…

2014/2015 Futbol sezonunda Edirne GK ile birlikte Edirne’yi BAL Ligi’nde Temsil edecek Anafartalarspor’da şu günlerde sessizlik hakim.

kesananafartalarsporlogo

Sezon yaklaşırken ve birçok takım iç ve dış transfer görüşmelerine başlamışken,Anafartalarspor’da ise bu konuda sessizlik hakim olması dikkatleri çekiyor.

İç transfer görüşmelerinin başlayacağı açıklanmasına rağmen bu konuda görüşmelere başlanılıp başlanmadığı ve yapılması düşünülen 4-5 dış transfer konusunda bir çalışmanın yapılıp yapılmadığı da kamuoyu ile paylaşılmadı.

Bilindiği Anafartalarspor,geçtiğimiz günlerde geçtiğimiz yıl takımı çalıştıran ve BAL Ligi’ne taşıyan Serkan Bayraktar ile yeni sezon için yeniden anlaşmış, bu arada Masör olarak keşanspor’un geçöen yılki masörü Hüsnü Kırtaş ile de anlaşmaya varmıştı.

Yönetim tarafından yeni sezona yönelik çalışmalarla ilgili herhangi bir açıklama yapılmaması da spor kamuoyunda Anafartalarspor acaba yeni sezon için neler yapıyor ve acaba BAL Ligi’nde zorlanacak mı sorularını akla getiriyor.

Spor kamuoyu Anafartalarspor’dan bu konuda bir açıklama yapılmasını merakla bekliyor.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL