HESABIM
Üye Ol

Andaç Gedik’ten Yelken Kulübü Binası’ndaki Yaz Hazırlıkları İle İlgili Açıklama

Andaç Gedik’ten Yelken Kulübü Binası’ndaki Yaz Hazırlıkları İle İlgili Açıklama

Keşan Belediyesi Yedlken ve Su Sporları Kulübü Başkanı Andaç Gedik, Erikli’de bulunan kulüp binasında yaz için yapılan hazırlıklarla ilgili bir yazılı açıklama yayınladı. Açıklama şöyle; Keşan Belediyesi Yelken ve Su Sporları Kulübü yaz sezonu için Nisan ayından itibaren başlayan hazırlıklarımız sezona yetiştirmek için devam ediyor. Kışın yıpranan ve hasar gören binanın depoların bakım boya ve...

Haberin Tarihi: 4 Mayıs 2019 - Okunma Sayısı:590 defa okundu.

Keşan Belediyesi Yedlken ve Su Sporları Kulübü Başkanı Andaç Gedik, Erikli’de bulunan kulüp binasında yaz için yapılan hazırlıklarla ilgili bir yazılı açıklama yayınladı.

Açıklama şöyle;

Keşan Belediyesi Yelken ve Su Sporları Kulübü yaz sezonu için Nisan ayından itibaren başlayan hazırlıklarımız sezona yetiştirmek için devam ediyor. Kışın yıpranan ve hasar gören binanın depoların bakım boya ve tadilatları yapıldı.

Sezon içinde kullanılan windsurf malzemeleri (board ve yelkenler) kulüp tesislerine getirilerek bakımları yapıldıktan sonra kurulmaya başlandı, aynı zamanda zodyak botların bakımları yapılarak sezona hazır hale getirilecek. Kulübümüz Türkiye Yelken Federasyonu tarafından yeterlilik belgesine sahip ve TUYEP (Uluslararası Yelken Eğitim Programı) uygulayan eğitim noktasıdır.

Kulübümüz tecrübeli eğitmen kadromuzla bu sezonda eğitimlere devam edecek, eğitimlerimiz başlangıç, orta ve ileri seviye eğitimlerimizden oluşacak daha önceki yıllarda başlayan yelkencilerimize ileri seviye ve yarış kurallarını öğreterek Yelken Federasyonunun düzenlediği yarışlara katılmayı planlıyoruz.

Kulübümüz aynı zamanda Keşan Belediyemizin temin ettiği cankurtaranlarla Erikli ve Yayla mücavir alanlarımızda cankurtaran hizmeti vermek için çalışmalara başlandı; bu çalışmalarımız cankurtaran kulelerimizin bakımı, sorumluluk yerlerinin tespiti ,sorumluluk sahalarının güvenlik şamandıralarının çekilmesi, cankurtaranların kullandığı araç ve gereçlerin bakımı noksan olanların temin edilmesi çalışmalarına başlandı.

Kulübümüz Eriklide su sporlarını cazibe merkezi haline getirmek bölge insanımıza,tatilini Saros da geçiren tatilcilerimize su sporlarıyla ilgili en iyi hizmeti vermek ,temiz ve güvenli plaj imkanı sunmak için çalışmalarına devam edecektir.

 

 

 

Bu çalışmalarımızda bizden desteğini esirgemeyen Yelken Federasyonu Edirne İl Temsilcimiz Erdoğan DEMİR’e  sporcularımıza,velilerimize,Keşan Belediye Başkanımız Sayın Mustafa HELVACIOĞLU’na  Yönetim kurulum adına teşekkürlerimi dile getiriyorum.

 

 

Bir Yorum Yazın

Arşiv

Reklam Alanı