Spor

Anlar ve Yeşilırmak, değerlendirmede bulundu

Anlar ve Yeşilırmak, Subaşı maçını değerlendirdi, Osmanlıspor maçı öncesi açıklamalarda bulundu Edirne Süper Amatör Lig A Grubu’nda lider durumda bulunan Keşanspor  Antrenörü Fatih Anlar ile Antrenör Yardımcısı Cihan Yeşilırmak, geçtiğimiz ..

Anlar ve Yeşilırmak, Subaşı maçını değerlendirdi, Osmanlıspor maçı öncesi açıklamalarda bulundu

Edirne Süper Amatör Lig A Grubu’nda lider durumda bulunan Keşanspor  Antrenörü Fatih Anlar ile Antrenör Yardımcısı Cihan Yeşilırmak, geçtiğimiz  hafta deplasmanda oynanan Subaşıspor maçı ve önümüzdeki hafta oynanacak Osmanlıspor maçı öncesi bir basın toplantısı yaparak değerlendirmelerde bulundu.

Saat 13.00’de Keşanspor Düğün Salonu’nda başlayan toplantıda ilk olarak Fatih Anlar söz aldı.

Anlar, şunları söyledi.

Öncelikle Subaşıspor maçı ile ilgili birkaç kısa değerlendirme yapayım, sonra yine pazar günü Pazar günü oynayacağımız Osmanlıspor maçı ile ilgili birkaç bilgi verelim.  Bazı oyuncularımız sakat idi. Hafta içinde yapılan tedaviler sonucunda maça hazır hale geldiler ve  maça tam takım çıktık. Subaşı maçında tabii hava koşulları ve sahanın olumsuz olmasına rağmen,  oyunumuzu geliştirerek biraz daha kendimize özgüvenle sahaya çıkıp rakibe önde baskı yaparak, oyun oynamaya çalıştık. Akabinde 35 ile 40.dakikada golü bulduk. İlk yarı 1-0 bitti. İkinci yarıya Halil İbrahim’i oyuna dahil ettik. Takımın oyundan memnunum, bireysel olarak söylemeyeceğim, takımın hepsi bütün oyuncularımı kutluyorum. Maç içinde verdiğimiz işte duran toplardır önde baskıdır rakibi göndermemedir karanlıktan sonra enleri açılacağımız hafta içinde çalıştığımız bütün operasyonları sağa yansıttılar hepsine teşekkür ederim. Ayrıca maça gelen Subaşı’na gelen bütün taraftarlarımıza, bizi destekleyen bütün taraftarlarımıza ayrıca yönetimimize teşekkür ederim. Önümüzdeki hafta pazar günü bu hafta pazar günü zorluk derecesi bir Osmanlıspor maçı oynayacağız.

Takımımdan çok memnunum, oyunsal form olarak biraz daha çok çalışmamız gerekiyor. Bu hafta da onu da biraz daha geliştirdik, daha da oynadıkça geliştireceğiz. Oynadıkça Keşanspor taraftarlarına iyi bir takım sunacağız.  Sadece, sonradan aramıza katılan birkaç oyuncu var. Sakatlık atlatan Halil İbrahim olsun Küçük Emrah olsun hatta Sadullah olsun, bunlar antrenman düzeyini yavaş yavaş yakalanmaya çalışıyorlar, saldırarak oynuyor oynuyorlar. Pazar günkü Osmanlıspor maçına da tüm taraftarlarımızı davet ediyorum.”

Fatih Anlar’dan sonra söz alan Cihan Yeşilırmak da şunları söyledi.

Şubaşı maçı futbol adına zor bir gündü, çünkü hem olumsuz hava koşulları hem de saha koşulları gerçekten zor bir maç oynadık. Bizi sevindiren en önemli olaylardan bir tanesi hem 3 puan almamız hem de sakatlık olmaması. Çünkü futbol oynamaya elverişsiz bir saha hem de zemin olarak,  hava şartları olarak, bir de rakibimiz kendi sahalarında gerçekten dirençli bir takım. Gol bulmadıkça bu takımları kırmak zor oluyor, biz de nitekim golü erken bulduk, o rüzgar şartlarına rağmen çocuklar oynamaya çalıştılar ve tahriklere de kapılmadılar. Bizi sevindiren yönlerden bir tanesi buydu. Takımı 10 kişi bırakmadılar da çok şükür maçı iyi bitirdik, iyi bir sonuç aldık. Tempomuzu her geçen gün hocamızın dediği gibi arttırıyoruz, top oynamayı da her geçen gün arttırıyoruz. Çünkü maç eksiği olan arkadaşlarımız var, onlar da zamanla takımdaki yerlerini doldurduklarında daha da iyi olacak. Bu hafta önümüzde Osmanlı müsabakası var dirençli bir ekip, koşan bir ekip onları da izledik. Mücadele gücü yüksek bir takım, aynı şekilde onlar gibi bizimde mücadele etmemiz lazım. Hayırlısıyla inşallah bu hafta da iyi sonuçla sahadan ayrılırız.

Burada hocamın dediği gibi  genç takım olarak da bu sene sadece U18’e katılacağız. Gençlerde tek bir kulvarda mücadele edeceğiz. Onlar da dün itibariyle antrenmanlara başladık. Zaten A takımda bulunan arkadaşlar vardı. Genç takımda olanlar da dün itibariyle hem genç takım antrenmanlarına da  başladılar. Tabii zaman zaman hocanın vereceği rapor doğrultusunda A takımla idmanlara devam edecekler, işte A takımında kadroya girmeye devam edebilirler. Hayırlısıyla inşallah onlar içinde güzel bir sezon olur. Pazar günü taraftarlarımızı Osmanlıspor maçına davet ediyorum.” (Erdoğan DEMİR)

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL