TÜRKİYE GÜNLÜK KORONAVİRÜS TABLOSU Toplam İstatistikler
  • BUGÜNKÜ TEST SAYISI 125.716
  • BUGÜNKÜ HASTA SAYISI 9.193
  • BUGÜNKÜ VEFAT SAYISI 71
  • BUGÜNKÜ İYİLEŞEN SAYISI 8.938
Asayiş Okuma Sayısı: 811

Aranması olan kişi sokağa çıkma yasağında dolaşırken yakalandı

Keşan’da aranması olan şahıs, Çarşı ve Mahalle Bekçileri’nin dikkatinden kaçmadı. Sokağa çıkma kısıtlamasının uygulandığı saatte pazaryerinde gezen şahıs UYAP sorgusunun ardından gözaltına alınarak, cezaevine gönderildi. 21 Şubat Pazar gecesi Keşan..

Aranması olan kişi sokağa çıkma yasağında dolaşırken yakalandı

Keşan’da aranması olan şahıs, Çarşı ve Mahalle Bekçileri’nin dikkatinden kaçmadı. Sokağa çıkma kısıtlamasının uygulandığı saatte pazaryerinde gezen şahıs UYAP sorgusunun ardından gözaltına alınarak, cezaevine gönderildi.

21 Şubat Pazar gecesi Keşan Belediye Kompleksi içindeki pazaryerinde rutin devriye görevlerin sürdüren Çarşı ve Mahalle Bekçileri pazar alanında bir erkek şahsın olduğunu gördü. Keşan’da polisler tarafından daha önceki sabıkları ile ile bilinen suça sürüklenmiş çocuk C.K. isimli şahsı durduran ekipler, yaptıkları UYAP sorgusunda Tekirdağ Asliye Ceza Ilamat Masası tarafından Bina İçinde Muhafaza Altına Alınmış Olan Eşya Hakkında Hırsızlık suçundan 3 yıl 1 ay 15 gün hapis cezasıyla arandığını tespit etti.
Ardından günün nöbetçi savcısına bilgisi dahilinde ogözaltına alınan C.K. tutuklanırken Edirne Kapalı Cezaevine gönderildi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL