Güncel Kültür Sanat Manşet

“Aşka Geldik “ adlı oyun29 Mayıs’da sergilenecek

“Aşka Geldik “ adlı oyun29 Mayıs’da sergilenecek

  Keşan Belediyesi’nin kültür etkinlikleri kapsamında Keşan’a getireceği Barbaros Uzunöner Tiyatrosu’nun, 22 Mayıs 2014 Perşembe günü sahneleyeceği “Aşka Geldik” adlı tiyatro, Soma’da yaşanan maden faciası nedeniyle 29 Mayıs 2014 Perşembe gününe ertelendi.

DSC_00291 Mehmet-Özcan-vesika11

Soma’da yaşanan maden faciası nedeniyle Keşan’da sahnelenecek tiyatro oyununu 29 Mayıs 2014 Perşembe gününe ertelendiğini belirten Keşan Belediye Başkanı Op. Dr. Mehmet Özcan,oyunun bilet satışından elde edilecek gelirin Soma Faciası nedeniyle açılan yardım hesabına yatırılacağını, ayrıca  10 TL olan bilet fiyatının 20 TL’den satışa sunulacağını bilet alan tiyatro severlerin ellerindeki biletleri 29 Mayıs’daki oyun için kullanabileceklerini yeni bilet alacak olanların da biletleri 20 TL’den satın alacaklarını belirtti.

Ahmet Yenice Ortaokulu Sevim Yenice Kültür Merkezi’nde saat 20.30’da  sahnelenecek 2 perdelik tiyatro oyunun biletleri; Keşan Belediyesi Kültür Müdürlüğü, Cem Market, Kitap Dünyası, Eğitim-İş, Yuvam Pastanesi ve Sistem Kırtasiye’den 20 TL karşılığında temin edilebiliyor.

Öte yandan Barbaros Uzunöner Tiyatrosu yetkilileri de yaptıkları açıklamada bu oyunun gelirinden bir kısmını Soma Faciası Yardım hesabına yatırarak hayatını kaybeden ve yaralı olan madencilere destek olacaklarını belirttiler.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL