TÜRKİYE GÜNLÜK KORONAVİRÜS TABLOSU Toplam İstatistikler
  • BUGÜNKÜ TEST SAYISI 302.735
  • BUGÜNKÜ HASTA SAYISI 52.676
  • BUGÜNKÜ VEFAT SAYISI 248
  • BUGÜNKÜ İYİLEŞEN SAYISI 32.539
Köşe Yazısı Okuma Sayısı: 307

Aslan zor durumda

Avrupa Fatihi.Cimbom zor durumda. Evet. Bu kelimeyi çok özledik. Gururumuz Galatasaray dünya da sadece ülkemizi değil tüm dünya türlerinin temsil ediyor. İrlandalı bir arkadaşım Diana hanım ile sohbet ederken pırlanta..

Aslan zor durumda

Avrupa Fatihi.Cimbom zor durumda. Evet. Bu kelimeyi çok özledik. Gururumuz Galatasaray dünya da sadece ülkemizi değil tüm dünya türlerinin temsil ediyor. İrlandalı bir arkadaşım Diana hanım ile sohbet ederken pırlanta değerinde bir takım olduğunu bahsediyor. UEFA ve süper kupayı kazanan bir dünya markası. Tüm Avrupa’yı dize getirdi.

Galatasaray çok büyük bir takım olduğunu kaç defa ispat etti. Çeşitli kupalar kazanmış. Ülkemizde 4 yıldızı almış tek takım. Ama şimdi sıkıntıda. Ne yapacak. Geçen yıl şampiyon olamadı. Bundan dolayı pandemiyi bahsederken bu yıl ne olacak bilmiyoruz. Ayrıca korona ve takım disiplinsiz.

Ama yine imparator zor zamanda nasıl takımı motive ettiğini herkes biliyordur. Nice kötü zamanlar da gelmedi mi şampiyonluk. Evet zorlu bir Hatayspordeplasmanı var idi. Aslında hiç de zorlu değildi. Zoru biz yapıyoruz. Eğer biz kötü olursak zaten zor oluyor. Ama yine üstünden gelecekti derken olmadı. Ama korkmaya gerek yok. Ve aslan kaybetti  Şampiyonluk da bende varım demekten vazgeçmedi. Evet Beşiktaş da puan kayıp eder mi.Artık yavaş yavaş işler yoluna gidiyor cimbom için. Mayıslar bizim olsun terimi yine tekrar edecek mi. Bilmiyoruz. Zaman ile göstereceğiz. Temiz futbol. Temiz lig.

Ama anladığımız şu hiç bir kulüp temsilcileri vasfı ne olursa olsun hakem değişmesi için baskı yapamaz. Sportif başarısı istersek temiz futbol oynamalıyız

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL