HESABIM
Üye Ol

Atatürk Keşan’da Anıldı…

Atatürk Keşan’da Anıldı…

Türkiye Cumhuriyeti’nin Kurucusu Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk ölümünün 80.yılında 10 Kasım 2018 Cumartesi günü tüm ülkede, dış temsilciliklerimizde olduğu gibi Keşan’da da düzenlenen törenle anıldı. Törene Keşanlı vatandaşlar da katılarak Atatürk’ü andılar. Tören Cumhuriyet Meydanı’ndaki Atattürk Anıtı önünde saat 08.45’te çelenklerin anıta sunulması ile başladı. Kaymakam Nuri Özder, 4.Mekanize Piyade Tugay Komutanı Albay Öztürk...

Haberin Tarihi: 11 Kasım 2018 - Okunma Sayısı:472 defa okundu.

Türkiye Cumhuriyeti’nin Kurucusu Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk ölümünün 80.yılında 10 Kasım 2018 Cumartesi günü tüm ülkede, dış temsilciliklerimizde olduğu gibi Keşan’da da düzenlenen törenle anıldı.

Törene Keşanlı vatandaşlar da katılarak Atatürk’ü andılar.

Tören Cumhuriyet Meydanı’ndaki Atattürk Anıtı önünde saat 08.45’te çelenklerin anıta sunulması ile başladı.

Kaymakam Nuri Özder, 4.Mekanize Piyade Tugay Komutanı Albay Öztürk Mustafa Yılmaz ve Keşan Belediye Başkanı Opr.Dr. Mehmet Özcan’ın çelenkleri sunmasının ardından partiler, STK’lar tarafından çelenkler sunuldu.

 

Çelenk sunumunun ardından siren sesleri eşliğinde   ve şehiriçindeki tüm araçların korna sesleri eşliğinde 2 dakikalık saygı duruşu yapıldı.

Saygı duruşunun ardından da Keşan Belediye Bandosu eşliğinde okunan İstiklal Marşı’nın ardından buradaki tören sona erdi.

Törenlere saat 10.00’da Sevim Yenice Kültür Merkezi’nde devam edildi.

Haberle ilgili görüntüleri aşağıdaki videodan izleyebilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

Arşiv

Reklam Alanı