Güncel

Atatürk Keşan’da özlemle ve minnetle anıldı

Türkiye Cumhuriyeti’nin kurucusu Mustafa Kemal Atatürk’ün vefatının 83.ölüm yıldönümü nedeniyle Keşan’da da bir tören düzenlendi. Keşan Cumhuriyet Meydanı’nda saat 08.50’de başlayan anma törenine Keşan Kaymakamı Cemalettin Yılmaz, 4.Mekanize Piyade Tugay..

Türkiye Cumhuriyeti’nin kurucusu Mustafa Kemal Atatürk’ün vefatının 83.ölüm yıldönümü nedeniyle Keşan’da da bir tören düzenlendi.
Keşan Cumhuriyet Meydanı’nda saat 08.50’de başlayan anma törenine Keşan Kaymakamı Cemalettin Yılmaz, 4.Mekanize Piyade Tugay Komutanı Tuğgeneral Mustafa Özay, Keşan Belediye Başkanı Mustafa Helvacıoğlu ve Keşan Cumhuriyet Başsavcısı Mehmet Sesli ile siyasi parti temsilcileri, gaziler, vatandaşlar, kamu kurum amirleri ile öğrenciler katıldı.
Çelenk sunumunun  ardından, saat 09.05’te sirenlerle birlikte 2 dakikalık saygı duruşu ve ardından Keşan Belediye Bandosu eşliğinde İstiklal Marşı’nın okunması ile alandaki tören sona erdi.
Buradaki törenin ardından Keşan Belediyesi Selim Sesler Konferans ve Tiyatro Salonu’nda saat 10.00’da düzenlenen törenle programla anma töreni sona erdi.
Gece saat 20.00’de de Kunduracılar Çarşısı’nda Keşan Belediyesi ile Doğru Cevap Koleji işbirliği ile Ata’ya Saygı Gecesi düzenlenecek.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL