Spor Okuma Sayısı: 37

Atatürk Ortaokulu, Ali Kale Ortaokulunu 2-1 mağlup etti

Keşan İlçe Emniyet Müdürlüğü Toplum Destekli Polis Büro Amirliği öncülüğünde, Keşan İlçe Gençlik ve Spor Merkezi iş birliği ile Keşan’da ki tüm ortaokulların katılımıyla gerçekleştirilen futbol turnuvasının final maçında Atatürk..

Atatürk Ortaokulu, Ali Kale Ortaokulunu 2-1 mağlup etti

Keşan İlçe Emniyet Müdürlüğü Toplum Destekli Polis Büro Amirliği öncülüğünde, Keşan İlçe Gençlik ve Spor Merkezi iş birliği ile Keşan’da ki tüm ortaokulların katılımıyla gerçekleştirilen futbol turnuvasının final maçında Atatürk Ortaokulu, Ali Kale Ortaokulu’nu, son dakika golüyle 2-1 mağlup ederek kupayı kazandı.

Ortaokul öğrencilerine yönelik olarak, öğrencilerin sanal, teknolojik ve madde bağımlılığı gibi tehlikelerden korumak amacıyla düzenlenen turnuvada, rakiplerini daha önceki müsabakalarda yenen Atatürk Ortaokulu ve Ali Kale Ortaokulu karşı karşıya geldi.

Final müsabakası Keşan Kaymakamı Nuri Özder, Keşan İlçe Emniyet Müdürü Mehmet Tekin, Keşan İlçe Milli Eğitim Müdürü İlhan Saz, Keşan İlçe Müftüsü Mehmet Yiğit, bazı resmi kurumların idarecileri ve taraftarlar izledi.

Kıran kırana geçen mücadeleyi son dakika golüyle Atatürk Ortaokulu 2-1’ lik skorla kazanarak kupanın sahibi oldu.

Kupa, Keşan Kaymakamı Nuri Özder tarafından Atatürk Ortaokulu öğrencilerine takdim edildi. Final müsabakasında oynamaya hak kazanan tüm öğrencilere protokol üyelerince madalya takıldı.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL