Güncel Manşet Spor

Atletizme gönül veren sporculardan Özcan’ a ziyaret

Atletizme gönül veren sporculardan Özcan’ a ziyaret

ATLETİZME GÖNÜL VEREN SPORCULARDAN BAŞKAN ÖZCAN’A ZİYARET

 Keşan’da atletizm sporuna gönül veren Keşan Atletizm Grubu üyeleri, 11 Kasım 2013 Pazartesi günü Keşan Belediye Başkanı Op. Dr. Mehmet Özcan’ı makamında ziyaret ederek destek istedi.

DSC_0433 DSC_0435

Saat 16.45 sıralarında Keşan Belediyesi’ne gelen atletlere, Mustafa Kemal Paşa Mahalle Muhtarı Bayram Ali Kalfalar da eşlik etti.

Keşan Atletizm Grubu olarak İstanbul Zeytinburnu’da yapılan Cumhuriyet Koşusu’nda takım olarak Türkiye 3.sü olduklarını hatırlatan Grup Sözcüsü Mehmet Altınışık, Keşan Atatürk Stadı Çim Sahası’ndan daha etkili bir şekilde yararlanmaları için Başkan Özcan’dan destek istedi.

DSC_0438

İstanbul’da yapılacak Avrasya Maratonu’na hazırlandıklarını dile getiren Altınışık, “Sporun içine gençleri çekmek istiyoruz. İlk hedefimiz gençleri kötü alışkanlıklardan uzak tutmak. Eğer destek verilirse Keşan’da ciddi bir potansiyel var. Bu potansiyel değerlendirilmeli.” dedi.

Altınışık, spor yapan insanın hem ruhen hem de bedenen çok sağlıklı olacağına vurgu yaptı.

Keşan Belediye Başkanı Op. Dr. Mehmet Özcan da ziyaret nedeniyle teşekkür etti, spora destek veren bir belediye olduklarını aktardı ve gruba destek vereceklerini dile getirdi.

Kalfalar da atletizmde derece alan ve ilgi gören Hasan ve Ahmet Tek gibi öğrencilerin önemli bir rol model olduğunu, bu gibi gençlerin desteklenmesi halinde arkadan yetişen neslin de spora yönelmesinin çok kolay olacağını ifade etti.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL