Güncel Okuma Sayısı: 20

Avcılar Derneği Yönetimi’nden Özcan’a ziyaret

AVCILAR DERNEĞİ’NİN YENİ YÖNETİCİLERİNDEN BAŞKAN ÖZCAN’A ZİYARET… Keşan Avcılar Kulübü Derneği’nin bir süre önce yapılan genel kurulu sonrası seçilen yeni yöneticileri, 27.04.2015’te Keşan Belediye Başkanı Op. Dr. Mehmet Özcan’ı makamında..

Avcılar Derneği Yönetimi’nden Özcan’a ziyaret

AVCILAR DERNEĞİ’NİN YENİ YÖNETİCİLERİNDEN

BAŞKAN ÖZCAN’A ZİYARET…

Keşan Avcılar Kulübü Derneği’nin bir süre önce yapılan genel kurulu sonrası seçilen yeni yöneticileri, 27.04.2015’te Keşan Belediye Başkanı Op. Dr. Mehmet Özcan’ı makamında ziyaret etti.

IMG_2259

Saat 11.00 sıralarında belediyeye gelen ve başkan Özcan tarafından makam odasında ağırlanan Keşan Avcılar Kulübü Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Hakan Çevikel ve yönetim kurulu üyeleri;  Mustafa Eren, Kenan Alioğlu, Ümran Avcı ve Mustafa Özçelik, derneğin seçimi sonrası nezaket ziyaretinde bulunduklarını bildirdi.

IMG_2261

Ziyarette konuşan Dernek Başkanı Çevikel, genel kurul sonrası yeni bir yönetim oluştuğunu ifade ederek, “Bu güne kadar derneğimizin hiçbir isteğini başkanımız geri çevirmemiştir. Bizde hem yeni yönetimdeki arkadaşlarımızı tanıştırmak adına nezaket  ziyaretinde bulunuyoruz. Potansiyeli en yüksek sivil toplum örgütü olarak belediyemizden bazı taleplerimiz olacaktır. Biz sayın belediye başkanımızın taleplerimizi geri çevirmeyeceğini biliyoruz. Yaklaşık 700-800 tane aktif üyemiz var ama 5 binin üzerinde üyesi olan bir derneğiz. Hep beraber Keşan mücavir alan sınırları içerisinde avcılık sporunun gelişmesi için çalışmaya devam edeceğiz.” dedi.

Başkan Özcan da ziyaret nedeniyle teşekkür etti ve yeni yönetime çalışmalarında başarılar diledi.

Özcan, şunları söyledi: “Av sporları gerçekten doğada yapılan en güzel sporlardan birisi. Günümüzde her şeyin şekli değiştiği gibi sporun şeklide değişti. Modern dünyada bir takım disiplin ve kurallara bağlanıyoruz. Kurallar daha da değişiyor. Avcılık sadece beslenmek için yapılmaz, spor olarak da yapılır. Günümüzde turizm ayağı var ve bunun ekonomiye katkısı oluyor. Arzu ederim ki Keşan’da bir poligon yapıp, bölge yarışmalarına ev sahipliği yapalım. Bunu da beraber yaparız. Geçen dönemde böyle bir düşüncemiz vardı ama uygun yer bulamadık. Bir sürü mevzuatı var. Buna bir hedef koyalım. Birlikte planlayıp, çalışma yapalım.”

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL