Güncel Okuma Sayısı: 236

AVUKAT ENES ETLİK ÇANAKKALE MÜZESİNİ ZİYARET ETTİ

Rotterdam’da  hizmet veren Türk Hukuku avukatlarından  Enet Etlik  5 yıldır açık olan ve geçen yıl Türk Dünyası dünya kültür ödülünü alan Atatürk ve Çanakkale müzesini ziyaret etti. Enes Etik yaptığı..

AVUKAT ENES ETLİK ÇANAKKALE MÜZESİNİ ZİYARET ETTİ
Rotterdam’da  hizmet veren Türk Hukuku avukatlarından  Enet Etlik  5 yıldır açık olan ve geçen yıl Türk Dünyası dünya kültür ödülünü alan Atatürk ve Çanakkale müzesini ziyaret etti.
Enes Etik yaptığı açıklamada “İsmini çok duydum. Merak etmiştim. Bizler burada her türlü davalara bakan avukatlar gurubuyuz. Artık dil sorunu veya Türkiye’ye gitmenize gerek yok. .Avukat aramak zorunda değilsiniz. Boşanmadan, alacak ,miras her konuda Rotterda’da uzman kadromuzla sizlerin hizmetindeyiz. Bu arada  müsait zamanlarımızda da böyle Türk kültürünü yaşatan müze ve  eserleri ziyaret ediyoruz. Çanakkale müzesindeki eserlere hayran kaldım. Savaşta kullanılan tek bayrak,  Sancak kuranı, kılıç ve fotoğraflar , Türk komutanın saati .Neler yok ki. Emeği geçenlere çok teşekkür  ederim.” dedi.
Müze sahibi Bülent Türker de  genç ve başarılı avukatların buralara gelmeleri ve  dertlerimize çare olmaları çok güzel. Onlar varken artık Türkiye’ye gitmeye gerek yok. Her konuada dertlerimize çare oluyorlar. Müzemizide böyle  değerli arkadaşlarımız ziyaret etmesi bizleri gururlandırdı. Kendilerine teşekkür ederiz.
Başarıları daimi olsun  Avukat ve her türlü problemleriniz için TÜRK HUKUK BÜROSU .Goudse rijweg  382 Rotterdam   info@turkhukuku.nl Tel 088/8087888  den ulaşabilirsiniz.” nşeklinde konuştu.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL