TÜRKİYE GÜNLÜK KORONAVİRÜS TABLOSU Toplam İstatistikler
  • BUGÜNKÜ TEST SAYISI 151.342
  • BUGÜNKÜ HASTA SAYISI 5.862
  • BUGÜNKÜ VEFAT SAYISI 164
  • BUGÜNKÜ İYİLEŞEN SAYISI 7.905
Güncel Okuma Sayısı: 545

Ayça Tutal, bundan böyle Keşan Postası’nda olacak

Çanakkale Biga’dan Ayça Tutal bundan böyle sitemizde yazılarıyla sizlerle birlikte olacak. Tutal sitemizde yazması ile ilgili gönderdiği mesajında şunlara yer verdi. “Merhaba sevgili okurlar… Öncelikle belirtmek isterim ki Keşan Postası’nda..

Ayça Tutal, bundan böyle Keşan Postası’nda olacak

Çanakkale Biga’dan Ayça Tutal bundan böyle sitemizde yazılarıyla sizlerle birlikte olacak.

Tutal sitemizde yazması ile ilgili gönderdiği mesajında şunlara yer verdi.

“Merhaba sevgili okurlar…

Öncelikle belirtmek isterim ki Keşan Postası’nda yazacak olmak beni hem gururlandırdı hem de mutlu etti.

Daha geniş kitlelere ulaşıcak olmanın sevincini ve heyecanı yaşıyorum. Umarım sizlere yazılarımla bir şeyler katabilir ve Keşan Postası aracığıyla güzel çalışmalara imza atmış oluruz .

 

AYÇA TUTAL KİMDİR?

 Ayça Tutal; kendisini sizlere şöyle anlatmış

Ayça Tutal, 1997 yılında Sakarya ‘da doğdu. İlkokul 1. Sınıfı Bursa’da tamamladıktan sonra ailesiyle Çanakkale’nin Biga ilçesine yerleşti . Ortaokul ve liseyi de başarılı bir şekilde tamamlayan Ayça Tutal özellikle resim alanında birçok yarışmaya katılarak başarı elde etti ayrıca lise üçüncü sınıfta Tübitak’a katılarak bölge üçüncülüğü elde ederek Çanakkale’ye kendi sesini duyurdu daha sonra Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi Kamu Yönetimini bitirdi.

Üniversite hayatı boyunca farklı alanlarda çalışarak kendini bir yandan geliştirmeye çalışırken bir yandan da ailesine yük olmadan öğrenimini sürdürdü. Kuyumcu Atölyesinde çalışarak farklı bir beceri öğrenmenin yanı sıra aynı zamanda Medyalokum Biga internet gazeteciliğine yazı yazmaya başladı hala da yazmaya devam ediyor .

2020 yılında üniversiteden mezun oldu. Hemen hemen sekiz yıldır sivil toplum kuruluşlarıyla çalışarak hala da çalışmaya devam ederek kendini bu alanda mutlu hissettiğini , insanların hayatlarına dokunarak her şeyi belki düzeltemese de bir çok kişiyi topluma kazandırmayı amaç edinen Tutal aynı zamanda ERRC Türkiye Ulusal Gönüllüsüdür.

 

 

İLAN DETAYLARI İÇİN FOTOĞRAFIN ÜZERİNE TIKLAYINIZ

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL