TÜRKİYE GÜNLÜK KORONAVİRÜS TABLOSU Toplam İstatistikler
 • BUGÜNKÜ TEST SAYISI 355.317
 • BUGÜNKÜ HASTA SAYISI 22.687
 • BUGÜNKÜ VEFAT SAYISI 198
 • BUGÜNKÜ İYİLEŞEN SAYISI 24.366
Hava Durumu
 • Okuma Sayısı: 384

 • Bahar düşe kalka…

  Kış hakimiyetinde geçen perşembenin ardından cuma günü sıcaklıklarda bir miktar artış olacak. Güneşlenmenin daha fazla gözleneceği bölgemizin batı yarısında sıcaklıklar öğle saatlerinde 12-13 derecelere kadar çıkabilecek. Yağışın aralıklarla süreceği Tekirdağ-İstanbul..

  Bahar düşe kalka…

  Kış hakimiyetinde geçen perşembenin ardından cuma günü sıcaklıklarda bir miktar artış olacak. Güneşlenmenin daha fazla gözleneceği bölgemizin batı yarısında sıcaklıklar öğle saatlerinde 12-13 derecelere kadar çıkabilecek.

  Yağışın aralıklarla süreceği Tekirdağ-İstanbul arasında ise sıcaklıklar 10 dereceyi aşmakta zorlanacak. Termometreler her ne kadar çift haneleri gösterse de, orta kuvvette ve sert esecek poyraz gölgede ve rüzgar etkisine açık yerlerde üşütebilir.

  Gündüz ısınmasını bir yana koyarsak, hem cuma sabaha karşı hem de cumartesi sabaha karşı tüm Trakya’da sıcaklıklar sıfıra yaklaşacak. Yer yer sıcaklıklar sıfırın altına da inebilir.

  Yılın bu dönemi için riskli sayılabilecek don ve buzlanma ihtimali bulunuyor. Hafta sonundan yeni haftanın ortasına kadar adım adım artacak sıcaklıklar bölgemizi tam bahar havasına sokacakken, ayın 14’ünden itibaren sıcaklıklarda yeniden belirgin bir düşüş görebiliriz…

  YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

  ÜYE GİRİŞİ

  KAYIT OL