TÜRKİYE GÜNLÜK KORONAVİRÜS TABLOSU Toplam İstatistikler
  • BUGÜNKÜ TEST SAYISI 355.226
  • BUGÜNKÜ HASTA SAYISI 27.197
  • BUGÜNKÜ VEFAT SAYISI 221
  • BUGÜNKÜ İYİLEŞEN SAYISI 20.458
Güncel

Bakan Müezzinoğlu, Yerel Basın Birliği’ni Ziyaret Etti

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Dr. Mehmet Müezzinoğlu, Türkiye Yerel Basın Birliği Genel Merkezine ziyarette bulundu. Müezzinoğlu, Türkiye Yerel Basın Birliği Genel Başkanı Nezir Karayün ve dernek üyeleri ile bir..

Bakan Müezzinoğlu, Yerel Basın Birliği’ni Ziyaret Etti

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Dr. Mehmet Müezzinoğlu, Türkiye Yerel Basın Birliği Genel Merkezine ziyarette bulundu.

mehmet-muezzinoglu-nezirkarayun mehmetmuezzinoglu-nezirkarayun

Müezzinoğlu, Türkiye Yerel Basın Birliği Genel Başkanı Nezir Karayün ve dernek üyeleri ile bir araya gelirken, Yerel Basın birliği faaliyet ve çalışma raporları hakkında bilgiler aldı.

TYBB’den Muhteşem Proje

mehmetmuezzinoglu-nezirkarayunTürkiye Yerel Basın Birliği Genel Başkanı Nezir Karayün, dernek çalışmaları hakkında bilgiler verirken, derneğin Çalışma Bakanlığına hazırlayıp sunmuş olduğu projeler hakkında bilgilendirmelerde bulundu. Engellilerin istihdamı ve yerel basının bu iş gücü ile desteklenmesi projesi ile ilgili açıklamalarda bulunan Karayün, ” Yerel Basın Birliği Derneği olarak dezavantajlı vatandaşlarımızın iş yaşamına alabilmelerini sağlamak, engellerin eğitim ile aşılabileceğini, engelli vatandaşlarımızın da iş hayatında olabileceklerini ve sosyal yaşamlarında hayata adaptasyonlarını sağlamak için hayata geçirmeyi hedeflediğimiz projemizde, verilecek eğitim sonrasında Yerel Basın Birliği Derneği üye gazeteleri başta olmak üzere istihdam edilmelerini hedeflemekteyiz” diyerek projeyi takdim etti.

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Dr. Mehmet Müezzinoğlu, dernek faaliyet raporu ve proje ile ilgili bilgileri alarak konuyla ilgili çalışma başlatacakları hususunda bilgilendirme yaptı.

TYBB Haber Merkezi

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL