Güncel Kültür Sanat Manşet

“Bakar mısınız? ” adlı oyun 21 Kasım’da sergilenecek

“Bakar mısınız? ” adlı oyun 21 Kasım’da sergilenecek

 

Keşan Belediyesi’nin kültür sanat etkinlikleri çerçevesinde ilçemize getirdiği İyi Fikir Tiyatrosu’nun “Bakar mısınız” adlı oyunu 21 Kasım 2013 Perşembe akşamı Keşan Kültür Merkezi’nde sahnelenecek.

''Bakar mısınız'' adlı tiyatro oyunu afişi

Saat 19.30’da başlayacak tiyatro oyununu Ünlü Tiyatrocu Sinan Bengier yazıp yönetti.

Bengier ile birlikte; İyi Fikir Tiyatrosu oyuncuları; Umut Oğuz, Ferda Çakırel, Ayşegül Aktaş, Hilmi Erdem, Abdullah Uysal, Tolga Güleryüz, Tuncay Gürel, Suat İnal ve Suhendan Zehiroğlu’nun da rol aldığı iki perde’den oluşan şarkılı-müzikli kabarenin dekoru Ahmet Kurban, kostüm tasarımı RTL sanat, ses ve ışığı Mustafa Ömeroğlu, şarkı sözleri Abdullah Uysal tarafından yapıldı.

‘’Bakar mısınız‘’ adlı tiyatro oyununda, günlük hayatta karşılaşabileceğimiz toplumsal sorunlar iki perdede müzikal ve komedi unsurlarıyla ele alınıp kabare formatıyla sahnelenecek.

''cedric' adlı çocuk oyunu
İyi Fikir Tiyatrosu aynı gün gündüz de “Cedric, Doğum Günü Partisi” adlı çocuk oyunu öğrencilerle buluşturacak. Öğrenciler için tiyatro oyunu 10.00 ve 13.30 saatleri arasında gösterilecek.

Oyunun biletleri; Keşan Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü, Cem Market, Sistem Kırtasiye, Kitap Dünyası, Eğitim-İş, Yuvam Pastanesi, Steak House Fast Food’ dan 10 TL karşılığında satışa sunuldu.

 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL